Reklama

Reklama

Kate Beckinsale: Nagie zdjęcia Michaela Sheena

Kate Beckinsale przyznała, że zdarza jej się wymieniać z córką nagimi zdjęciami ojca 17-latki, aktora Michaela Sheena.

Kate Beckinsale przyznała, że zdarza jej się wymieniać z córką nagimi zdjęciami ojca 17-latki, aktora Michaela Sheena.
Kate Beckinsale z córka Lily /Jason Kempin /Getty Images

Kate Beckinsale i Michael Sheen byli parą w latach 1995-2003. Owocem ich związku jest 17-letnia córka Lily.

Podczas niedawnej wizyty w rozrywkowym programie Conana O'Briena Beckinsale przyznała, że nagie fotki byłego partnera rozśmieszają ją. "Zarówno moja córka, jak i ja, uważamy, że nagi mężczyzna to zabawny widok" - powiedziała aktorka.

Beckinsale dodała, że kiedy czują się z córką zdołowane, nic im tak nie poprawia humoru, jak wysyłanie sobie nagiego zdjęcia Michaela Sheena.  

"Jest takie zabawne zdjęcie z dobrego serialu, który nakręcił, gdzie wychodzi z wanny nagi, w takiej militarnej postawie. To takie zabawne. Czasami, kiedy czuje się fatalnie, [moja córka] podsyła mi to zdjęcie. Gdy ja wyczuwam, że u niej nie jest najlepiej, robię to samo. Najczęściej to działa" - ujawniła Beckinsale.

Reklama

Kiedy Michael Sheen był gościem show Conana O'Briena w 2015 roku przyznał, że jego córka lubi wpisywać w Google frazę "Michael Sheen nago". Walijski aktor dodał wtedy, że jego córce nie podoba się, że wystąpił w serialu "Masters of Sex", nagi fotki wyszukuje więc w internecie, by wprawić ojca w zakłopotanie.

Mimo rozstania Michael Sheen i Kate Beckinsale pozostali dobrymi przyjaciółmi. Gwiazdor "Masters of Sex" spotyka się obecnie z komiczką Sarah Silverman, Beckinsale z kolei jest po rozwodzie z reżyserem Lenem Wisemanem (seria "Underworld").

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Kate Beckinsale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy