Reklama

Reklama

Katarzyna Warnke nago. Stramowski komentuje

Katarzyna Warnke wzięła udział w zmysłowej sesji fotograficznej. Aktorka stanęła przed obiektywem nago, zasłaniając się jedynie przezroczystym materiałem. "Piękne zdjęcia... Pięknej kobiety" - zachwyca się jeden z internautów.

Katarzyna Warnke wzięła udział w zmysłowej sesji fotograficznej. Aktorka stanęła  przed obiektywem nago, zasłaniając się jedynie przezroczystym materiałem. "Piękne zdjęcia... Pięknej kobiety" - zachwyca się jeden z internautów.
Katarzyna Warnke /Radosław Nawrocki /Agencja FORUM

"W spirali", "Botoks""Kobiety mafii", "Chyłka" - to tylko kilka produkcji, z których widzowie z pewnością kojarzą Katarzynę Warnke. 45-letnia aktorka ma na swoim koncie dziesiątki ról teatralnych, serialowych i filmowych. Ostatnio jednak zaprezentowała się swoim fanom z zupełnie innej strony.

Reklama

Ukochana Piotra Stramowskiego wzięła udział w wyjątkowym projekcie, który zrealizowano pod hasłem "ciałopozytywności", miłości do siebie i samoakceptacji. Wraz z innymi artystami pokazała swoje ciało "unplugged" w kalendarzowej sesji zdjęciowej. Efektami pracy z fotografką Aldoną Karczmarczyk podzieliła się w sieci. Zmysłowe ujęcia nago robią wrażenie.

(By zobaczyć więcej, kliknij strzałkę po prawej.)

Katarzyna Warnke zachwyciła internautów

Fotografie wykonane do kalendarza ATM są wyjątkowe, co potwierdzają komentarze. Urywki z sesji zdjęciowej, które możemy zobaczyć w sieci, wywołały niemałe poruszenie wśród internautów, którzy nie szczędzili komplementów czy serduszek. Pod zmysłowymi zdjęciami żony nie zabrakło też reakcji Piotra Stramowskiego, który pozostawił jedynie wymowne serduszko. 

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" oskarżony o molestowanie seksualne

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL