Reklama

"Karate Kid" pobił "Drużynę A"

W miniony weekend na amerykańskich ekranach zadebiutowały dwa filmy, będące remake'ami telewizyjnych produkcji z sprzed lat. W bezpośredniej rywalizacji "Karate Kid" nie dał szans "Drużynie A".

56 milionów dolarów - nawet producenci "Karate Kida" nie spodziewali się tak dobrego wyniku otwarcia. Okazuje się, że na kasowy sukces skazany jest nie tylko Will Smith, lecz również jego syn Jaden, który wciela się w główną rolę w filmie w reżyserii Haralda Zwarta.

Reklama

O wiele gorsze nastroje maja po weekendzie producenci "Drużyny A". Ani sława telewizyjnego serialu, ani odtwórcy głównych ról: Bradley Cooper i Liam Neeson nie przyciągnęli widzów do kin i film w reżyserii Joe Carnahana zarobił rozczarowujące 26 milionów dolarów.

Trzecie miejsce w zestawieniu amerykańskiego box office zajął "Shrek forever", który w kolejnym tygodniu na ekranach dołożył 15,8 milionów dolarów i w sumie zarobił już przyzwoite 210 milionów dolarów. Na czwartym miejscu uplasowała się komedia "Get Him to the Greek" z Russellem Brandem, która zarobiła 10,1 milionów dolarów, a pierwszą 5-tkę zestawienia zamyka znana z naszych kin komedia kryminalna "Pan i pani Kiler", która uzbierała 8,1 milionów dolarów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Drużyna A | Nie | pobił | Karate | drużyny | kid

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje