Reklama

Juliette Lewis i Sharon Stone w dreszczowcu

Juliette Lewis ("Urodzeni mordercy") i Sharon Stone ("Kasyno") będą gwiazdami najnowszego filmu brytyjskiego reżysera Mike'a Figgisa, twórcy głośnego dramatu "Zostawić Las Vegas". Prace na planie dreszczowca "The Devil's Throat" mają ruszyć jeszcze w tym roku.

Już w kwietniu informowaliśmy, że Mike Figgis przygotowuje się do realizacji nowego filmu i poszukuje odtworców głównych ról. Pomimo zapowiedzi, nie udało sie rozpocząć zdjęć latem. Zmienił się także tytuł opowieści - z "Cold Creek Manor" na "The Devil's Throat".

Reklama

Jak podał magazyn Variety, oprocz Juliette Lewis i Sharon Stone w thrillerze wystąpią Dennis Quaid ("The Rookie") i Stephen Dorff ("Zoolander").

Scenariusz filmu opowiada o pewnej parze, która przeprowadza się z całą swoją rodziną do wymarzonego domu, z dala od miasta. To doświadzczenie staje się spełnieniem najgorszych nocnych koszmarów, kiedy w domu pojawia się były właściciel posiadłości. Okazuje się, że jest on recydywistą, który zamierza za wszelką cenę odzyskać dawną własność.

Autorem pomysłu i twórcą scenariusza jest Richard Jeffries. Film "The Devil's Throat" powstanie w wytworni Touchstone Pictures.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Juliette Lewis | Mike Figgis | Sharon Stone | film | Stone | Lewis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje