Reklama

Reklama

Julia Wieniawa kusi w bieliźnie

Julia Wieniawa wrzuciła do sieci zmysłowy kadr, który podbił serca jej fanów. Przy okazji ujawniła, że pracuje na planie nowego filmu. Jego tytuł brzmi bardzo intrygująco. Będzie hitem jak "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"?

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa: W nowym filmie jak anioł


Julia Wieniawa dzięki mediom społecznościowym może być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Aktorka prowadzi własny profil na Instagramie, który obserwują już ponad 2 miliony osób. Wieniawa regularnie publikuje tam nowe zdjęcia i dzieli się nowinkami ze swojego życia. Jak właśnie poinformowała, niedługo zobaczymy ją w nowej roli.

"Nowy film w toku. Stay tuned #niecudzoloziniekradnij" - zdradziła.

Swój wpis opatrzyła zjawiskowym kadrem, który zachwycił jej fanów. Na zdjęciu, które najprawdopodobniej pochodzi z planu wspomnianej produkcji, pozuje w białym, bieliźnianym gorsecie i z anielskimi skrzydłami.

Reklama

"Przypomina mi kadr z 'American Beauty'" - zauważyła jedna z obserwatorek. Komentujący nie szczędzili 23-letniej gwieździe komplementów. "Ale piękny aniołek!", "Niczym anioł", "Cudownie", "Pięknie" - ocenili.

Julia Wieniawa: Kariera

Julia Wieniawa zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli w "rodzince.pl". Granie w popularnym serialu otworzyło jej wiele drzwi. Wkrótce zaczęła występować w kolejnych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Na dużym ekranie zadebiutowała w "Kobietach mafii" Patryka Vegi.

W ostatnich miesiącach mogliśmy oglądać ją zaś w filmach "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Sala samobójców. Hejter", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" czy "Small World". Jeszcze w tym roku premierę będzie miała kontynuacja "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z Wieniawą w roli głównej.

Aktorstwo to nie jedyne zajęcie 23-latki, która jest dziś niewątpliwie najbardziej rozchwytywaną gwiazdą swojego pokolenia. Wieniawa nagrywa muzykę, rozwija własne marki, bierze udział w kolejnych kampaniach, aktywnie udziela się w sieci. Choć nie może narzekać na brak obowiązków, nie zamierza zwalniać tempa. Właśnie ogłosiła, że pracuje nad nowym projektem. Wkrótce zobaczymy ją w kolejnym filmie.

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje