Reklama

Reklama

Julia Wieniawa: Jak zmienia się w potwora?

W najnowszym poście na Instagramie Julia Wieniawa pochwaliła się, jak wielką metamorfozę przeszła do roli w horrorze „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”, który właśnie miał swoją premierę na Netflixie. W takim przerażającym wydaniu fani aktorki jeszcze jej nie widzieli.

Julia Wieniawa w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2"

Polska kinematografia nie ma zbyt wielkiej tradycji tworzenia horrorów, a już zwłaszcza slasherów. Tę lukę uzupełnia film Bartosza M. Kowalskiego "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2". Jest to sequel produkcji z 2020 roku, która po wielu perypetiach związanych z przesuwaną z powodu obostrzeń premierą trafiła, zamiast do kin, na platformę Netflix. Od razu zdobyła tam sporą popularność wśród widzów. Pierwsza część "W lesie dziś nie zaśnie nikt" znalazła się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych filmów Netflixa, i to nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach, również w Stanach Zjednoczonych.

Reklama

Julia Wieniawa: Odważna zabawa kinem

W obsadzie obu części możemy zobaczyć Julię Wieniawę i Wojciecha Mecwaldowskiego, w drugiej części horroru znaleźli się w niej także Zofia Wichłacz, Andrzej Grabowski, Mateusz Więcławek. Sequel znacznie bardziej dosadnie pokazuje sceny brutalnych morderstw, hektolitry lejącej się krwi, okrucieństwo potworów i wszystko to, co kochają miłośnicy tego gatunku filmowego. Również metamorfozy filmowych postaci w potwory są znacznie bardziej spektakularne. Można się o tym przekonać, patrząc na zdjęcia zamieszczone na Instagramie Julii Wieniawy.

Aktorka opublikowała tam właśnie zdjęcie, jak pozbywa się bardzo grubej warstwy silikonowej charakteryzacji po skończonych zdjęciach. "'W lesie dziś nie zaśnie nikt 2' już na Netflixie. Moja postać, jak można się domyślić ze zdjęcia, przejdzie poważną metamorfozę... Uwielbiam to, że polscy twórcy coraz odważniej bawią się kinem" - napisała pod zdjęciem aktorka.

W filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" Wieniawa wciela się w postać Zosi, jednej z uczestniczek obozu dla nastolatków, którzy trafiają do przerażającego lasu. W pierwszej części jej rola była pierwszoplanowa, w drugiej już nie jest, co nie znaczy, że została zmarginalizowana. Jak przekonuje reżyser, jej bohaterka pojawia się w nowej, bardzo przewrotnej odsłonie.

Czytaj więcej:

Julia Wieniawa rozpala zmysły w bieliźnie!

Julia Wieniawa poważnie chora? Zaczęła się leczyć!

Julia Wieniawa w Paryżu. "Co za szaleństwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje