Reklama

Jubileusz Ireny Kwiatkowskiej

O wieku pań nie powinno się rozmawiać, ale przy Irenie Kwiatkowskiej na pewno można zrobić wyjątek. Uwielbiana przez wielu Polaków aktorka skończyła 94 lata! Swoje urodziny, jak na "kobietę pracującą" przystało, pani Irena obchodziła w pracy, a dokładniej na deskach teatralnych.

W warszawskim Teatrze Polskim wystawiono "Teatrzyk Zielona Gęś", a Szanowna Jubilatka wcieliła się w postać Hermenegildy Kociubińskiej.

Reklama

Po spektaklu na scenie pojawił się urodzinowy tort, kwiaty i kolejka chętnych do złożenia życzeń Jubilatce. Irena Kwiatkowska została między innymi uhonorowana medalem "Pro Mazovia" wręczanym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, Adama Struzika.

"Miałam wesołe i bardzo długie życie, a dzisiaj wśród tylu życzliwych i kochanych osób czuję się bardzo szczęśliwa" - mówiła uśmiechnięta Jubilatka.

Widać było, że pani Irenie dopisywał humor i że jest w bardzo dobrej formie. Urodziny przeniosły się ze sceny do foyer, gdzie przygotowano poczęstunek dla gości, a wśród gości znaleźli się między innymi: Janusz Tylman, Grażyna Barszczewska i Tatiana Okupnik.

Szanownej Jubilatce życzymy kolejnych 94 lat w zdrowiu i szczęściu.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: urodziny | jubileusz | Irena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje