Reklama

Reklama

Jolie na podstawie serialu?

Scenarzysta Christopher McQuarrie ("Podejrzani", 'Walkiria") pracuje nad filmową wersją brytyjskiego serialu "Unforgiven" (2009), w której główną rolę zagrać ma Angelina Jolie - poinformował serwis Deadline.

Hollywood ustawia celownik w kierunku brytyjskiej telewizji. Mimo że dwie niedawne produkcje, zrealizowane na podstawie angielskich seriali: "Stan gry" Ridleya Scotta oraz "Furia" Martina Campbella - nie podbiły box office'u, nie powstrzymuje do hollywoodzkich bossów przed planami przeniesienia na duży ekran kolejnych telewizyjnych produkcji.

"Unforgiven" opowiada historię kobiety, która wychodzi na wolność po 15 latach spędzonych za kratkami za zamordowanie dwóch policjantów. Jedyne czego pragnie to spokojnego życia u boku swej siostry. Problem w tym, że przypomina o sobie syn jednego z zabitych policjantów.

Reklama

Według serwisu Deadline udział Jolie w przedsięwzięciu nie jest jeszcze przesądzony, ale biorąc po uwagę, że za produkcję kinowego "Unforgiven" odpowiadać ma Graham King, z którym aktorka pracowała przy swoim najnowszym filmie "The Tourist", niewykluczone, że wkrótce otrzymamy oficjalne oświadczenie informujące o jej udziale w tym projekcje.

Warto na koniec dodać, że stałym partnerem Grahama Kinga jest reżyser Martin Scorsese. Z twórcą "Infiltracji"Jolie jeszcze nie pracowała...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje