Reklama

Jolie i Pitt w filmie Aronofsky'ego?

Istnieje szansa, że w najnowszym filmie Darrena Aronofskyego "The Tiger" zobaczymy obok siebie Brada Pitta i Angelinę Jolie - ujawnił w rozmowie z serwisem Quien scenarzysta obrazu Guillermo Arriaga.

Arriaga ujawnił, że w listopadzie uda się na Syberię w poszukiwaniu odpowiednich lokacji do ekranizacji książki John Vaillanta "The Tiger: A True Story of Vengeance and Survival". Ciekawsza był jednak sugestia scenarzysty, że zdjęcia do filmu Aronofsky'ego rozpoczną się w następnym roku a Bradowi Pittowi, który wystąpi w głównej roli, miałaby partnerować Angelina Jolie.

Reklama

Akcja filmu, który oparty jest na niewydanej jeszcze książce Johna Villanta, rozgrywać się będzie na Syberii, gdzie cywilizacja ludzka wkracza na terytorium tygrysów. Jedno ze zwierząt zaczyna atakować i zabijać ludzi. Ekolog działający na rzecz ochrony zagrożonych gatunków musi stawić mu czoła i wraz z mieszkańcami okolicznej wioski podąża jego tropem. Będzie to walka, gdzie tylko jeden z nich może wygrać.

"To jest mój pierwszy raz, kiedy musiałem oprzeć scenariusz się na adaptacji, kiedy wcześniej pisałem same oryginalne rzeczy" - powiedział Arriaga.

"Zdecydowałem się na adaptację tej historii, bo bardzo kocham otwartą przestrzeń, w tej książce jest intensywne napięcie pomiędzy człowiekiem a naturą. To również wielki zaszczyt współpracować z takimi twórcami, jak Darren Aronofosky i Brad Pitt" - dodał dyplomatycznie scenarzysta.

Jeśli Jolie zgodzi się udział w filmie, zdjęcia do "The Tiger" nie rozpoczną się wcześniej, niż na początku lata 2011 roku. Aktorka zaangażowana jest bowiem w projekt swego reżyserskiego debiutu, którego akcja rozgrywa się w czasie wojny domowej w Bośni i Hercegowinie.

Niedawno Jolie przyznała jednak, że jej marzeniem jest kolejna okazja do wspólnej pracy z Bradem Pittem.

"Nie dostajemy zbyt wielu propozycji wspólnych filmów" - mówiła w jednym z wywiadów. " Rozmawiamy o tym, jak by to wyglądało, bo tak się składa, że w jego filmach zawsze pojawia się partnerująca mu kobieta, a w moich - mężczyzna. Takie myśli przychodzą same, ale życzenia widzów trzeba uszanować" - przyznała gwiazda.

"Z jednej strony chcielibyśmy bardzo pracować razem i umożliwić naszym dzieciom udział w tej przygodzie" - dodała. "Ciężko jest jednak przewidzieć, w czym publiczność chciałaby oglądać parę, która jest ze sobą także prywatnie".

"Bez względu na to, jak bardzo chcielibyśmy sprawić sobie przyjemność jako artyści i zagrać razem w filmie, zdecydujemy się na to tylko wtedy, jeśli film miałby okazać się gratką również dla fanów" - zakończyła Jolie.

Przypomnijmy, że gwiazdorska para zagrała wspólnie w filmie "Pan i pani Smith" z 2005 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt | Angelina Jolie | Darren Aronofsky | scenarzysta | pitt | \ Film | jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje