Reklama

Reklama

John Goodman schudł 45 kilogramów

Amerykański aktor John Goodman zdradził, w jaki sposób udało mu się schudnąć 45 kilogramów. 64-latek opowiedział również szczerze o swoich dotychczasowych problemach z jedzeniem.

Amerykański aktor John Goodman zdradził, w jaki sposób udało mu się schudnąć 45 kilogramów. 64-latek opowiedział również szczerze o swoich dotychczasowych problemach z jedzeniem.
John Goodman schudł 45 koligramów /AFP / Frederick M. Brown /Getty Images

Aktor znany z takich filmów jak "Big Lebowski", "Artysta", "Flintstonowie" czy "Kac Vegas III", zaskoczył wszystkich swoją przemianą. Na premierze filmu "Trumbo" we wrześniu 2015 roku nie przypominał w żaden sposób postaci, w którą się wcielił.

John Goodman zdradził wówczas, że jego waga w najbardziej krytycznym momencie wynosiła 180 kg. "Chciałem lepiej wykorzystać swoje życie" - mówił wówczas. Teraz udzielił wywiadu, w którym obszernie i szczegółowo opowiedział o swojej utracie wagi. W szczerej rozmowie z ABC News opowiedział o swoich problemach z jedzeniem, porównując je do alkoholizmu, z którym zmagał się w przeszłości, a także zdradził sposób, który pozwolił mu na zrzucenie 45 kilogramów.

Reklama

"Po prostu przestałem cały czas jeść. Wcześniej gdy jakiekolwiek jedzenie trafiało w moje ręce, od razu wkładałem je do ust. Po prostu cały czas jadłem. Jadłem jak alkoholik." - powiedział na temat swoich dawnych nawyków żywieniowych. "Kiedyś przechodziłem na trzymiesięczną dietę, gubiłem w tym czasie 30 kilogramów, a później nagradzałem siebie sześciopakiem piwa lub czymkolwiek innym. Po prostu wracałem do starych nawyków" - dodał.

"Tym razem chciałem schudnąć powoli - ruszając się, ćwicząc. Zbliżam się do wieku, w którym nie mogę sobie pozwolić na ciągłe siedzenie w bezruchu. Ruch daje mi siłę do działania".

Co skłoniło aktora do zmiany swojego podejścia do odżywiania? "Miałem po prostu dość, byłem zmęczony patrzeniem na siebie. Goliłem się przed lustrem i nie mogłem w nie patrzyć. To zaczynało robić się niebezpieczne."

"Myślę, że jedzenie jest dla wielu sposobem na zapełnienie pewnej pustki. Nie może ona zostać wypełniona niczym innym, jak dobrem, pewnym rodzajem duchowości, być może religią - po prostu wiarą w coś, co stanie się ważniejsze od skupiania się na samym sobie, celem. Zamiast wypełniać tę pustkę wódką, kokainą czy jedzeniem, trzeba sobie to uświadomić. I żyć w ten sposób!"

Efekty diety Johna Goodmana będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin już od 22 kwietnia. Polską premierę będzie mieć wtedy film "Cloverfield Lane 10" z Goodmanem w jednej z głównych ról. Zdjęcia do filmu trwały niemal 18 miesięcy, w trakcie których aktor konsekwentnie gubił kilogramy. Przemiana na ekranie nie będzie zatem trudna do zauważenia.

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: John Goodman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL