Reklama

Reklama

Joanna Opozda publikuje fotografię bez makijażu. Zdjęcie skradło serca internautów!

Joanna Opozda udostępniła na Instagramie nową fotografię. Na jesiennym kadrze aktorce towarzyszy ktoś jeszcze. Duet ten duet skradł serca internautów. "Przemiłe towarzystwo" - czytamy w komentarzach.

Joanna Opozda

Joanna Opozda przeżywa wyjątkowy czas – aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W sierpniu odbył się ślub gwiazdy i Antoniego Królikowskiego, a niedawno świeżo upieczeni małżonkowie potwierdzili informację na temat ciąży.

Aktorska para niezwykle ceni sobie prywatność, stąd też oszczędnie dzieli się wiadomościami spoza zawodowego obszaru. Aktorka dba przy tym jednak o kontakt z Internautami, od czasu do czasu "przemycając" kadry z codzienności. 

Reklama

Tym razem ukochana Antka Królikowskiego opublikowała uroczą fotografię z jej czworonożnym przyjacielem. Uroczy psiak wabiący się Marilyn już niejednokrotnie pojawiał się na jej Instagramie, zbierając mnóstwo pochwał i nie inaczej było tym razem. Pupil po raz kolejny skradł bowiem serca internautów, obserwujących internetowe poczynania aktorki. Uwagę zwraca także naturalny wygląd, na jaki tym razem postawiła Opozda - aktorka zaprezentowała się bowiem bez mocnego makijażu.

Internauci zachwyceni zdjęciem Joanny Opozdy

Zdjęcie, na którym dumna właścicielka Marilyn pozuje wraz z pieskiem, w mig zostało dostrzeżone przez użytkowników sieci, a ci nie szczędzili miłych słów, zapełniając sekcję komentarzy. 

Sama Joanna Opozda z nutą humoru nawiązała w opisie zarówno do pieska, jak i do... swojego ubioru. 

Zobacz również: 

Joanna Opozda zalewa się łzami. Chodzi o dziecko

"Diablo. Wyścig o wszystko": Film, jakiego wcześniej w Polsce nie było! 

Joanna Opozda o poranku. Antek Królikowski pokazał zdjęcie! 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Instagram

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama