Reklama

Reklama

Jessica Chastain: Wymusiła nagie sceny swojego partnera

Rudowłosą aktorkę możemy oglądać w nowym serialu HBO „Sceny z życia małżeńskiego”, telewizyjnej adaptacji filmu Ingmara Bergmana o tym samym tytule. Jest to opowieść o rozpadającym się małżeństwie, obfitująca w rozbierane sceny. Jessica Chastain wyjawiła, jaki warunek postawiła ekipie, zanim zgodziła się rozebrać przed kamerą.

Ekranowym partnerem Jessiki Chastain w "Scenach z życia małżeńskiego" jest Oscar Isaac

Jessica Chastain i Oscar Isaac, odtwórcy głównych ról w serialu "Sceny z życia małżeńskiego", udzielając wywiadu w porannym programie telewizji ABC "The View", nie uciekli od tematu nagości. Okazało się, że w tej kwestii Chastain umie postawić na swoim, ale jej partner jest dość niefrasobliwy.

Reklama

Jessica Chastain: Warunek dotyczący nagich scen

"Powiedziałam Hagaiowi Leviemu, który napisał i wyreżyserował serial, podkreśliłam to już na samym początku, że czuję się komfortowo ze wszystkimi scenami nagości, ale każda pokazana część mojego ciała ma zostać pokazana także w przypadku Oscara" - bezdyskusyjnie oznajmiła aktorka.

O tym, że postulat Chastain został przyjęty przez twórców "Scen z życia małżeńskiego", przekonać się możemy oglądając czwarty odcinek serialu. Pojawia się w nim bowiem ujęcie, na którym pokazano Isaaca zupełnie nagiego, przodem. Oscar nie był świadom, jak wiele ujrzeć mogli widzowie, dopóki nie dotarły do niego komentarze, jakie pojawiły się po emisji tego odcinka.

Oscar Issac: W stroju Adama

"Otrzymałem materiał wcześniej, by go obejrzeć i powiedzieć, czy wszystko jest okej. Obejrzałem go na dość ciemnym ekranie laptopa, dlatego nie zauważyłem, co dzieje się tam w dole. Zobaczyłem to wyraźnie na dużym telewizorze. To tam jest!" - aktor żartobliwie skomentował sprawę.

Podczas rozmowy ani on, ani ona nie sprawiali wrażenia zakłopotanych tą tematyką. Nic w tym jednak dziwnego, wziąwszy pod uwagę fakt, że obydwoje znają się naprawdę dobrze i naprawdę długo. Oboje są absolwentami Julliards School w Nowym Jorku i - jak kiedyś zauważyła 44-letnia aktorka - znają się przez pół życia.

Pierwszy odcinek "Scen z życia małżeńskiego" zadebiutował w serwisie HBO GO 13 września. Kolejne odcinki (łącznie jest ich pięć) były emitowane co tydzień.

Czytaj więcej:

Jessica Chastain ma romans z kolegą z planu?

Jessica Chastain uszkodziła sobie skórę. Wszystko przez makijaż!

Oscar Isaac wróci do "Gwiezdnych wojen"?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje