Reklama

Jessica Alba: Seksowna agentka

W "Maczecie" jest piękna i waleczna. A żeby być seksowna, nie musi się nawet rozbierać!

W każdym kontrakcie, który Jessica Alba podpisuje przed rozpoczęciem zdjęć, ma zagwarantowane, że nie będzie grać nago.

Reklama

Po przeczytaniu scenariusza filmu "Maczeta" poczuła się niekomfortowo, bo miało się w nim pojawić sporo scen rozbieranych. Ostatecznie aktorka nie pokazała się całkiem goła - na planie była w bieliźnie, którą komputerowo potem z niej "zdjęto".

Dlaczego więc chciała zagrać w "Maczecie"? Bo to film sensacyjny! - Zawsze miałam słabość do kina akcji - wyznaje Jessica.

- Moja bohaterka, agentka Sartana, jest twarda i sprytna. To nie jest bezbronna, niewinna kobieta, nie jest też lolitką. Jest piękna i z tego piękna płynie siła i pewność siebie. Chce walczyć o swoje i wie, jak to robić, jest wyzwolona i działa konsekwentnie. To połączenie siły i urody jest zabójcze - twierdzi aktorka.

I takie role lubi najbardziej. Chociaż, jak mówi, kocha też komedie. Jej ostatnia, zatytułowana "A.C.O.D.", właśnie czeka na premierę.

A Jessica kręci już kolejne dwa filmy - kontynuacje hitów "Maczeta" i "Sin City". Zdecydowała się wrócić do tych ról, mimo że obie produkcje kosztowały ją wiele nerwów.

W pierwszej było za dużo rozbierania, a na potrzeby drugiej musiała zostać... blondynką! Do dziś wspomina to z niechęcią. Męczył ją wówczas nadmiar męskiej uwagi!

- Kiedy poszłam do baru - mówiła - każdy chciał stawiać mi drinka, a najbardziej natarczywi byli panowie po 80-tce!

Teraz będzie musiała znowu oganiać się od wielbicieli. A najpierw sprawić sobie nowy biustonosz - bo ten, który miała na sobie jako striptizerka w "Sin City", został sprzedany na internetowej aukcji za ponad tysiąc dolarów!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

To i Owo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jessica alba | alby | seksowni | Nie | alba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje