Reklama

Jennifer Garner: Krucha i wrażliwa? Pozory mylą!

Amerykańska aktorka Jennifer Garner, znana z serialu telewizyjnego "Agentka o stu twarzach" oraz filmów "Daredevil", "Elektra" i "Witaj w klubie", obchodzi 17 kwietnia 45. urodziny. Wygląda na delikatną i kruchą, ale to kobieta, która potrafi się "postawić".

Jennifer Garner urodziła się 17 kwietnia 1972 roku w Houston, w Teksasie. Dorastała jednak w Charleston, w Zachodniej Wirginii. Jako dziecko uczyła się baletu i tańca. "Wspominam ten okres w moim życiu z ogromnym sentymentem" - mówi.

Reklama

Po ukończeniu szkoły średniej Garner wybrała studia chemiczne, ale szybko zrozumiała, że jej prawdziwym powołaniem jest aktorstwo. Przeniosła się do Nowego Jorku. Zanim zaczęła osiągać sukcesy jako aktorka, pracowała w restauracji jako hostessa. W 2001 roku została już uznana najseksowniejszą kobietą na świecie przez czytelników magazynu "Maxim".

Na ekranie telewizyjnym Garner zadebiutowała w 1990 roku w serialu kryminalnym "Prawo i porządek", w którym wystąpiła gościnnie w jednym z odcinków szóstej serii.

Pięć lat później pojawiła się na dużym ekranie w adaptacji powieści Danielle Steele "Zoja", opowiadającym o rosyjskiej hrabinie, która w wieku 17 lat ucieka z Moskwy do USA.

Rok 1997 był dla niej szczególnie pracowity, ponieważ ukazało się wówczas aż sześć filmów z jej udziałem, m.in. melodramat w reżyserii Agnieszki Holland "Plac Waszyngtona" , "Przejrzeć Harry'ego" Woody'ego Allena oraz "Różane wzgórze" Christophera Caina.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Garner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje