Reklama

Reklama

Jennifer Aniston w gorącej sesji

Jennifer Aniston została gwiazdą najnowszej okładki magazynu "Harper's Bazaar". Gwiazda wystąpiła w niezwykle zmysłowej i kobiecej sesji. Jak przed aparatem fotografa o polskich korzeniach wypadła aktorka?

Jennifer Aniston została gwiazdą najnowszej okładki magazynu "Harper's Bazaar". Gwiazda wystąpiła w niezwykle zmysłowej i kobiecej sesji. Jak przed aparatem fotografa o polskich korzeniach wypadła aktorka?
Jennifer Aniston wciąż doskonale się prezentuje / Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic /Getty Images

Jennifer Aniston pojawiła się na nowej okładce magazynu "Harper's Bazaar". Aktorka, która od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet świata, wzięła udział w niezwykle odważnej i kobiecej sesji zdjęciowej. Aniston niedawno skończyła 50 lat, jednak czas się z nią dobrze obchodzi i jej ciało wciąż zachwyca.

Jennifer w wielu wywiadach podkreśla, że zasługą jej świetnego wyglądu jest odpowiednio dobrana dieta oraz zestaw ćwiczeń. Podczas sesji Aniston pozowała toples, a także w stylizacjach, które podkreślały jej wdzięki. Jednak jak sama przyznała, jest pewna swojego ciała i dlatego nie stresowała się podczas tak odważnych zdjęć.

Reklama

"Była wersja stroju, którą zrobiliśmy bez topu, ale zakrywam moje piersi. Nie ma w tym nic obraźliwego, chyba że ktoś uważa, że same piersi są obraźliwe" - powiedziała Aniston.

"Czułam się zupełnie swobodnie. Uważam, że nasze ciała są piękne i myślę, że docenianie ich i samoakceptacja, bez względu na wiek, są bardzo ważne. Nie powinno się czuć żadnego wstydu ani dyskomfortu wobec swojego ciała. (...) W swoim ciele czuję się lepiej niż kiedykolwiek" - dodała.

"Starajcie się nie przejmować tym, co ludzie myślą. Jeśli macie problem, idźcie na terapię jak najwcześniej" - podsumowała aktorka.

Podczas wywiadu Jennifer opowiedziała też o tym, jak wygląda życie w Hollywood. Aktorka została zapytana również o sprawy prywatne i o to, jak to jest być singielką po rozstaniach z takimi przystojniakami jak Brad Pitt czy Justin Theroux. Jednak cała rozmowa krążyła wokół produkcji Netfliksa "Murder Mystery", w którym gwiazda wcieliła się w jedną z głównych ról.

Zdjęcia do magazynu wykonał brytyjski fotograf o polskich korzeniach Alexi Lubomirski. Nie było to pierwsze spotkanie gwiazd, już kilka lat wcześniej mieli okazję ze sobą współpracować. Lubomirski odpowiada za narzeczeńską sesję księcia Harry'ego oraz księżnej Meghan, a także ich oficjalne zdjęcia ślubne. Alexi jest synem polskiego emigranta. Kiedy chłopiec miał 11 lat, ojciec opowiedział mu o rodzinnej tradycji oraz tytule książęcym, jednak cały rodzinny majątek był już stracony i wówczas matka powiedziała mu: "Dziś księciem możesz być tylko w uczuciach i postępowaniu". Jego żoną jest Giada Lubomirski, pół Włoszka, pół Kubanka.


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL