Jennifer Aniston: Tabloidy chcą nas zawstydzić

​Jennifer Aniston odniosła się do swojego zeszłorocznego artykułu, który dotyczył prezentowania tematu cielesności przez tabloidowe media. Jak stwierdziła aktorka - niewiele zmieniło się w tej kwestii od tamtego czasu.

Jennifer Aniston w filmie "Millerowie" (2013)

Gwiazda serialu "Przyjaciele" ujawniła swoje poglądy dotyczące ataków bulwarówek na kobiety po tym, jak sama stała się ofiarą jednego z nich. W wielu artykułach sugerowano bowiem, że Aniston jest w ciąży, co było nieprawdą.

Reklama

48-latka mocno skrytykowała wtedy całe zamieszanie a łamach bloga Huffington Post, twierdząc, że tabloidy tworzą ciągłą, negatywną atmosferę wokół gwiazd, której aktorka już nie wytrzymuje.

W jednym z wywiadów żaliła się - "Dlaczego patrzymy na kobiety jedynie przez kwestie partnera, statusu cywilnego i ciała? Czemu tego słuchamy? Zbyt ciężko pracowałam całe swoje życie i całą swoją karierę, by być sprowadzoną do roli smutnego człowieka bez dziecka!".

Teraz, w nowym wydaniu "Vogue", aktorka powraca do niełatwego tematu. Jak stwierdza - "Nie sądzę, by coś zmieniło się na lepsze".

"Myślę, że główny problem to wkładanie przez tabloidy i plotkarskie portale ludzkiego ciała w jakieś kategorie. Chcą tylko zawstydzić - twoje kilogramy, ciało albo bezdzietność. To jest dziwna obsesja i nie do końca potrafię zrozumieć, dlaczego tak prześladuje się i niszczy ludzi, którzy są po prostu po to, by zapewnić ci rozrywkę" - skomentowała Aniston.

"Dlaczego uczymy tego młode dziewczyny? To jest bardzo szkodliwe. Ostatecznie pomyślałam ‘To się musi wreszcie skończyć!’. Nie mogę już słuchać tej narracji o byciu albo nie byciu w ciąży. Nie macie pojęcia, co dzieje się w naszych życiach i dlaczego pewne rzeczy się dzieją lub nie" - dodała aktorka.

"Jeśli wychodzisz na zewnątrz i widać ci sutki, albo twój brzuch jest trochę wzdęty, albo nie osiągnęłaś dokładnie tej wagi, jaką chciałaś - jesteś idealna bez względu na to, jak wyglądasz, gdzie się znajdujesz i kto to ocenia. Musisz zignorować ten hałas. Dla mnie nie jest to problem, bo wiem, że jestem szczęśliwa, zdrowa i robię wszystko co mogę, by być w porządku".

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje