Reklama

Reklama

Jennifer Aniston nie weźmie udziału w gali Emmy. Przez koronawirusa

Jennifer Aniston nie pojawi się na tegorocznej gali rozdania nagród Emmy, która zaplanowana została na 20 września. Aktorka boi się koronawirusa.

Jennifer Aniston nie pojawi się na tegorocznej gali rozdania nagród Emmy, która zaplanowana została na 20 września. Aktorka boi się koronawirusa.
Jennifer Aniston /Jon Kopaloff/FilmMagic /Getty Images

O swojej decyzji Jennifer Aniston poinformowała w programie "Jimmy Kimmel Live". Wyjaśniła, że nie pójdzie na galę Emmy, bo obawia się tzw. wariantu Delta koronawirusa. Wcześniej w wywiadzie dla "In Style" powiedziała, że unika kontaktu z osobami niezaszczepionymi, a także takimi, które odmawiają odpowiedzi na pytanie, czy się szczepiły.

Jennifer Aniston boi się koronawirusa

Jennifer Aniston była ośmiokrotnie nominowana do nagród Emmy. Statuetkę otrzymała tylko raz, w 2002 roku. Oczywiście za rolę Raczej Green w kultowym serialu "Przyjaciele". Teraz ma szansę na nagrodę za odcinek specjalny tej produkcji, czyli "Przyjaciele: Spotkanie po latach".

Reklama

W programie Kimmela Aniston przyznała, że obawia się o swoje bezpieczeństwo w sytuacji, gdy coraz więcej osób zaraża się wariantem Delta. Zapowiedziała też, że jeżeli podczas najbliższej gali rozdania prestiżowych nagród, nazywanych "telewizyjnymi Oscarami" dostanie statuetkę, to w jej imieniu odbierze ją reżyser Ben Winston.

Jennifer Aniston dodała, że z powodu pandemii większość czasu spędza w domu. Wychodzi tylko do pracy na planie drugiego sezonu serialu "The Morning Show", a także by odwiedzić przyjaciół Jasona Batemana i Courteney Cox lub udzielić wywiadu.

Tegoroczna gala Emmy Award odbędzie się 20 września w namiocie na tarasie kompleksu rozrywkowego L.A. Live, obok Microsoft Theater. Liczba gości została ograniczona do 600. Każdy będzie musiał poddać się badaniu temperatury ciała i przedstawić dowód szczepienia oraz ujemny wynik testu na Covid-19.

Według naukowców z Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa w USA w ciągu minionej doby zarejestrowano 2585 ofiar śmiertelnych Covid-19.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston | Emmy | koronawirus | koronawirus wariant delta

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL