Reklama

J. Roberts znowu romantyczna

Julia Roberts ("Full Frontal. Wszystko na wierzchu") i Mike Nichols ("Absolwent") planują wspólnie realizację komedii romantycznej "Seven-Year Switch". Słynna aktorka i wybitny reżyser zakończyli niedawno prace na planie dramatu "Closer".

W filmie "Seven-Year Switch" Julia Roberts ma zagrać kobietę, która ze swoim partnerem związana jest nieformalnie już od siedmiu lat. Zbliżająca się rocznica ich związku skłania bohaterkę do rozmyślań nad tym, jak wyglądałoby jej życie, gdyby w przeszłości dokonała innych wyborów.

Reklama

Film ma powstać w wytwórni Columbia Pictures, należącej do koncernu Sony.

Poprzedni wspólny projekt Mike'a Nicholsa i Julii Roberts to obraz "Closer", którego scenariusz jest adaptacją sztuki Patricka Marbera i opowiada historię dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą par. Pierwszą parę zagrali Julia Roberts i Clive Owen. W bohaterów drugiej wcielili się Jude Law i Natalie Portman.

"Closer" zadebiutuje na ekranach kin w USA 3 grudnia tego roku.

Nie wiadomo, kiedy miałyby rozpocząć się prace na planie komedii romantycznej "Seven-Year Switch", ponieważ Julia Roberts jest w ciąży. Na początku stycznia 2005 roku aktorka urodzi bliźniaki.

Variety

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Roberts | aktorka | film | julia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje