Reklama

Internetowa działalność Melanie Griffith

Melanie Griffith, gwiazda filmów "Pracująca dziewczyna" i "Świadek mimo woli", prywatnie żona Antonio Banderasa, stworzyła kobiecy zespół do spraw przeciwdziałania wykorzystywaniu wizerunku sławnych aktorek w Internecie. Między innymi z tego powodu w ubiegłym roku Melanie założyła własną firmę "One World Networks".

"Znalazłam swoje nazwisko na 17 tysiącach stron w Internecie, a Antonia na ponad 100 tysiącach. To był szok. Jestem zwolenniczką wolności, ale ludzie nie mogą brać moich zdjęć i robić z nimi co się im podoba. Ktoś musi te praktyki przerwać. Właśnie tym zajmie się moja firma" - oświadczyła aktorka.

Reklama

Obecnie jej kompania "One World Networks" poszerza swoją ofertę o kilka nowych pomysłów, a o szczegółach których poinformowano we wtorek. Jednym ze szczególnie ważnych przedsięwzięć Griffith jest projekt "One World Talent", który skierowany jest do establishmentu i menadżerów. Chodzi w nim o bezpośrednią obecność sław w sieci i ich kontakt z fanami.

Inne plany Griffith to zamieszczane na komercyjnych stronach obszernych reportaży na temat: zdrowia, urody, fitness, stylu życia gwiazd. Aktorka myśli również o poradach na internetowych stronach, które byłyby udzielane przez sławy i ekspertów z różnych dziedzin.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: one

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje