Reklama

Inteligentny Freddy Krueger

Jak już informowaliśmy, wytwórnia New Line postanowiła wreszcie rozpocząć intensywne prace nad długo przygotowywanym i niecierpliwie oczekiwanym projektem "Freddy vs Jason". Jak ujawnił w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Robert Englund, krwawą batalię wygra Freddy.

Film, w którym spotkają się dwaj przerażający bohaterowie - Freddy Krueger ("Koszmar z ulicy Wiązów") i Jason Vorhees ("Piątek trzynastego"), wyreżyseruje Ronny Yu ("Narzeczona laleczki Chucky").

Reklama

Jak zapowiada Robert Englund, który w filmie "Freddy vs Jason" wcieli się w krwiożerczego Freddy'ego Kruegera już po raz ósmy, jego wyposażony w metalowe szpony bohater zdecydowanie wygra makabryczny pojedynek, ponieważ jest o niebo bardziej... inteligentny od Jasona Vorheesa.

"Freddy jest zdecydowanie bardziej rozgarnięty niż Jason, który jest tylko potężnym, głupim siepaczem. Freddy zna najgłębiej skrywane sekrety swych ofiar. Dzięki temu może nimi manipulować. Freddy to prawdziwy koszmar, który przychodzi nocą" - wyjaśnia Robert Englund.

"Mogę śmiało powiedzieć, że Freddy bez trudu wniknie w umysł Jasona bardzo podatnego na takie zabiegi" - dodaje aktor.

I mimo że Jason ma na swoim koncie zdecydowanie większą liczbę ofiar niż Freddy, Robert Englund upiera się, iż to jego bohater może pochwalić się bardziej "spektakularnymi" ofiarami.

"Może rzeczywiście Jason jest bezwzględny i uśmiercił więcej osób, jednak to Freddy może się pochwalić takim wyczynem, jak zabicie Johnny'ego Deppa!" - chwali swego bohatera Robert Englund.

Johnny Depp zagrał bohatera o imieniu Glen Lantz w pierwszym filmie o Freddym Kruegerze, horrorze "Koszmar z ulicy Wiązów", który powstał w roku 1984.

Zdjęcia na planie filmu "Freddy vs Jason" ruszają 9 września w kanadyjskim Vancouver. Obraz ma zadebiutować na ekranach światowych kin latem 2003 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ronny Yu | Robert Englund | film | robert | inteligentny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje