Reklama

​"Indiana Jones": Phoebe Waller-Bridge zastąpi Harrisona Forda?

DailyMail donosi, że 37-letnia brytyjska aktorka Phoebe Waller-Bridge, którą w przyszłym roku zobaczymy w roli pomocnika Indiany Jonesa, może wkrótce zająć jego miejsce.

DailyMail donosi, że  37-letnia brytyjska aktorka Phoebe Waller-Bridge, którą w przyszłym roku zobaczymy w roli pomocnika Indiany Jonesa, może wkrótce zająć jego miejsce.
Phoebe Waller-Bridge /Rich Fury /Getty Images

Coraz głośniejsze stają się sugestie, że planowana jest żeńska wersja przygód fikcyjnego profesora archeologii. Osoby związane z produkcją popularnej serii twierdzą, że Kathleen Kennedy, hollywoodzka producentka stojąca za tym filmem, chce dokonać "dużych, odważnych" zmian.

Phoebe Waller-Bridge jako nowy "Indiana Jones"?

Branża filmowa aż huczy od plotek, że Phoebe Waller-Bridge przejmie rolę Harrisona Forda. Uczyniłoby to ją pierwszą kobietą w roli głównej od czasu rozpoczęcia produkcji filmów o poszukiwaczach zaginionej arki.

Wtajemniczeni twierdzą, że Kathleen Kennedy, hollywoodzka producentka chce dokonać "dużych, odważnych" zmian - z kilkoma większymi niż zamiana głównego bohatera na kobietę.

Reklama

"Byłoby to ogromne oświadczenie i wielka rola dla Phoebe" - twierdzi osoba z produkcji serii, na którą powołuje się "DailyMail". Rzecznik Kennedy odmówił jednak skomentowania tych doniesień. Podobnie zresztą jak Disney.

 

 

 

 

 PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Phoebe Waller-Bridge | Harrison Ford | Indiana Jones
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy