Reklama

Reklama

Hugh Jackman: Odbierz telefon!

Hugh Jackman i Daniel Craig zostali zmuszeni do przerwania swojego broadwayowskiego występu "A Steady Rain" z powodu.... dzwoniącego na sali telefonu.

Teatr to nie kino - aktorski duet przekonał się, że na scenie zdarzają się nieprzewidziane zdarzenia w środę, 23 września, podczas kolejnego wieczoru spektaklu "A Steady Rain".

Obydwaj gwiazdorzy byli na scenie, kiedy z głębi sali rozległ się dźwięk dzwoniącego telefonu. Jackman starał się zignorować to zdarzenie , ale gdy sygnał nie ustawał, spojrzał groźnie w stronę publiczności, chcąc ukarać niesfornego widza."Chcesz odebrać? Chcesz odebrać, to go odbierz. Jest mi to obojętne, po prostu odbierz go" - Jackman rzucił w stronę publiczności, nie wychodząc z granej przez siebie roli.

Reklama

Kiedy dzwonek nadal przeszkadzał w kontynuowaniu przedstawienia, zdenerwowany aktor krzyknął: "No dalej, wyłącz go! Chyba że masz lepszą historię i chciałbyś nam ją opowiedzieć". Publiczność nagrodziła Jackmana brawami.

Kiedy kilka minut później telefon znów dał o sobie znać, do akcji wkroczył Daniel Craig: "Czy możesz odebrać, kimkolwiek jesteś? Możesz wreszcie odebrać? Poczekamy, po prostu odbierz telefon". "Nie krępuj się, po prostu odbierz. Wszyscy już to robiliśmy" - dodał Jackman.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Craig | Hugh Jackman | Rain | craig | telefon

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy