Reklama

"Hobbit" w Sieci!

W Sieci pojawił się trailer filmu "Hobbit", do realizacji którego dopiero przymierza się Peter Jackson, twórca filmowej adaptacji trylogii Tolkiena ("Drużyna Pierścienia", "Dwie Wieże", "Powrót Króla"). Przygotowanie zwiastuna to żart 26-letniego studenta, Steve'a Lathama, który w ten sposób chciał umilić fanom opowieści oczekiwanie na "Hobbita".

Dwuminutowy trailer powstał z połączenia fragmentów filmów "Drużyna Pierścienia" oraz "Dragonslayer", obrazu fantasy z 1981 roku.

Reklama

Steve Latham ustalił datę premiery "Hobbita" na 19 grudnia 2006 roku.

Pomysł młodego artysty bardzo spodobał się fanom tolkienowskiej trylogii, którzy już nie mogą doczekać się przeniesienia na ekran "Hobbita".

Najpierw jednak producenci obrazu muszą uzyskać pełnię praw autorskich do powieści, a Peter Jackson ukończyć prace na planie superprodukcji "King Kong".

Zdjęcia do remake'u klasycznej opowieści z 1933 roku, mają być realizowane w Nowej Zelandii, gdzie powstały przeboje "Drużyna Pierścienia", "Dwie Wieże", "Powrót Króla".

Światowa premiera "King Konga" zaplanowana jest na grudzień 2005 roku.

Jeśli zaraz po niej Peter Jackson pojawiłby się na planie "Hobbita", to 19 grudnia 2006 roku może okazać się całkiem realną datą premiery ekranizacji.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje