Reklama

Hilary Swank walczy o brata

Hilary Swank wystąpi w głównej roli w dramacie "Betty Anne Waters", który wyreżyseruj jej kolega po fachu, Tony Goldwyn.

Będzie to historia samotnej matki, która postanawia studiować prawo, by uwolnić brata niesłusznie oskarżonego o morderstwo.

Reklama

"Hilary ma w sobie niezwykłą wewnętrzną siłę i zdecydowanie, które doskonale pasuje do tej postaci i jej wręcz szalonego zaangażowania w sprawę, w słuszność której wierzy" - mówił Goldwyn, który o możliwość zrobienia tego filmu walczył przez siedem lat.

Historia opiera się na autentycznej historii i Goldwyn spotkał kilka lat temu swoją bohaterka, tuż po tym, jak jej brat został zwolniony z więzienia. Dramatyzmu całej sytuacji dodaje fakt, że spotkanie zostało przerwane przez tragiczne wiadomości. Goldwyn widział się z kobietą rano w Nowym Jorku... 11 września 2001 roku.

Początkowo rolę Swank miała objąć Naomi Watts, ale po zmianie producenta nastąpiły zmiany obsadowe.

Scenariusz napisała Pamela Gray ("Koncert na 50 serc"). Zdjęcia rozpoczną się w styczniu w Michigan. Hilary Swank będzie współproducentem filmu.

Tony Goldwyn zadebiutował na ekranie jako aktor w horrorze "Piątek, trzynastego", potem pojawił się m.in. u boku Patricka Swayze i Demi Moore w "Uwierz w ducha". Pod koniec lat 90. zainteresował się reżyserią. Na swoim koncie ma kilka odcinków "chirurgów" i "Dextera", a także filmy takie, jak "Przyjaciele" czy "Spacer po księżycu".

Variety

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hilary Swank | Tony Goldwyn | hilary | brata | Hilary

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje