Reklama

Halle Berry odwiedziła Polskę

Gwiazdy polskiego kina - m.in. Daniel Olbrychski, Grażyna Szapołowska i Katarzyna Figura - spotkały się w piątek z hollywoodzką gwiazda Halle Berry, która promowała w Polsce swoje perfumy Reveal.

To była pierwsza wizyta Halle Berry w Polsce. Zachęcona ogromnym sukcesem swoich pierwszych perfum - Halle - które zadebiutowały w ubiegłym roku, do Warszawy przyjechała w przerwie w pracy nad nowym filmem, który kręci obecnie w RPA.

Reklama

Gwiazda pojawiła się jednak w czwartkowy wieczór warszawskim lotnisku w niezbyt dobrym humorze. Halle Berry miała zostać zdenerwowana przez niemiecką prasę na lotnisku w Berlinie, gdzie wcześniej promowała perfumy. W ostatniej chwili czekający na warszawskim lotnisku fotoreporterzy zostali więc poinformowani, że nie mają pozwolenia na robienie zdjęć. Musiała interweniować ochrona lotniska, nie wszyscy dziennikarze uszanowali bowiem zakaz fotografowania.

Prosto z Okęcia gwiazda udała się do jednego z luksusowych hoteli w centrum miasta, gdzie powitano ją chlebem i solą. Halle Berry była zaskoczona ludowym sposobem powitania. Przyznała, że pierwszy raz spotyka się z podobnym obrzędem.

Piątkowy grafik gwiazdy był wyjątkowo napięty. Najpierw w jednym z warszawskich hoteli spotkała się na południowym koktajlu z przedstawicielami mediów oraz rodzimymi gwiazdami. Każdy mógł zamienić kilka słów z Halle Berry przy lampce szampana i uwiecznić spotkanie na pamiątkowym zdjęciu. Wśród obecnych na koktajlu celebrytów nie zabrakło: Daniela i Rafała Olbrychskich, Grażyny Szapołowskiej, Katarzyny Figury, Małgorzaty Kożuchowskiej, Piotra Adamczyka oraz Grażyny Torbickiej, Małgorzaty Domagalik, czy Alicji Resich-Modlińskiej.

Daniel Olbrychski pochwalił się występem w filmie "Salt" (Halle Berry: - Jeszcze nie widziałam, pracowałam ostatnio w RPA), natomiast Piotr Adamczyk przedstawił się jako "specjalista od ról postaci bohaterów narodowych".

Zanim Halle Berry udała się do jednej z warszawskich perfumerii, gdzie w dalszej części dnia miała spotkać się z fanami i podpisywać swoje nowe perfumy - gwiazda musiała wypełnić jeszcze prasowe obowiązki, udzielając kilku wywiadów.

Specjalne menu dla wyjątkowego gościa przygotował znany z telewizyjnych programów kulinarnych Karol Okrasa.

Po południu Halle Berry spotkała się ze swoimi fanami w jednej z warszawskich perfumerii, gdzie od połowy sierpnia można zakupić nowy zapach gwiazdy Reveal. Aktorka była zaskoczona tłumami, który zjawiły się na spotkaniu w Galerii Mokotów. - Dziękuję za miłe powitanie - powiedziała po polsku, wyraźnie wzruszona wyrazami sympatii.

Publiczność również nie była zawiedziona. Kto kupił perfumy, lub miał ze sobą magazyn "Show" - mógł ustawić się w kolejce po autograf. Była to niezwykła okazja nie tylko do otrzymania dedykacji od słynnej gwiazdy, ale też możliwość zamienienia kilku słów z aktorką.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: katarzyna | Daniel | Polsko! | 'Gwiazdy' | Daniel Olbrychski | perfumy | Halle Berry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje