Reklama

Reklama

Gwyneth Paltrow: Intymne wyznania na temat seksu

Gwyneth Paltrow z właściwą sobie nonszalancją, goszcząc w programie swojego przyjaciela, Roba Lowe'a, wyznała, że to właśnie jego żona udzieliła jej kilku ważnych wskazówek na temat seksu oralnego. Obie panie znają się już od ponad 30 lat. I choć Rob Lowe naciskał na intymne szczegóły, musiał obejść się smakiem.

Trzeba przyznać, że Gwyneth Paltrow ma do siebie sporo dystansu

"Sheryll Berkoff poznałam blisko 30 lat temu. Miałam wówczas około 16 lat, a Sheryll zrobiła na mnie gigantyczne wrażenie" - mówiła aktorka podczas udzielania wywiadu w programie Lowe'a (podcast ten nosi nawę "Literally. With Rob Lowe").

Panie poznały się na Florydzie. Wówczas w telewizji występowała mam Gwyneth - aktorka Blythe Danner, a Sheryll, która była początkującą wizażystką, przygotowywała ją do wejścia na antenę.

Gwiazda nie ukrywała, że najpierw w jej sercu zagościła przyjaciółka. Jej aktualnego męża i swojego przyjaciela Roba Lowe'a poznała znacznie później.

Reklama

Wtedy imponowało jej to, że Sheryll spotyka się z jej i swoim ulubionym aktorem. A w tamtym okresie był nim Keanu Reeves. "Niesamowite też było to, że traktowała mnie jak kogoś dorosłego" - wspomina Gwyneth.

Przyznaje też, że wszystkie wskazówki Sheryll dotyczące seksu zostały przez nią wykorzystane przy najbliższej nadarzającej się okazji.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gwyneth Paltrow

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje