Reklama

Gwiazdy w mediach społecznościowych we wrześniu

Maciej Stuhr znany jest ze swego zaangażowania

Prawda czy fałsz? - Anna Wendzikowska

Reklama

"Photoshop w akcji" - piszą internauci pod zdjęciem Anny Wendzikowskiej opublikowanym na Instagramie. Kilka dni temu popularna prezenterka telewizyjna podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z podróży na Bahama.

"W czeluściach telefonu znalazłam jeszcze jedno niezłe zdjęcie ze świnkami z Exumy" - napisała Wendzikowska, a internauci złapali się za głowy.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo głosów zarzucających Wendzikowskiej korzystanie z Photoshopa. "Nie zapiera się nogami o burtę ani nie trzyma się relingów - kto ma w to uwierzyć? Ten kto wody nie widział? Normalnie jak w Harry Potter lewituje...", "Jako grafik potwierdzam - photoshop na zdjęciu aż kłuje w oczy", "Coś tu nie zagrało", "Jakoś tu proporcje są zachwiane", "Pani wygląda jak doklejona" - czytamy pod zdjęciem. Na falę krytycznych głosów odpowiedziała sama prezenterka:  Jasne, zawsze się znajdzie jakieś wytłumaczenie własnej podejrzliwości i dociekliwości o zabarwieniu hejterskim. Pytanie tylko, po co tak iść przez życie? Nie lepiej brać wszystko za dobrą monetę? A jak się nie podoba, to nie komentować. Naprawdę z taką pozytywną energią na sercu lżej. Polecam spróbować".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje