Reklama

Gwiazdy w mediach społecznościowych we wrześniu

Maciej Stuhr znany jest ze swego zaangażowania

Wpis, który wywołał burzę - Edyta Górniak i Cleo

Reklama

Konflikt między Edytą Górniak i Cleo trwa. Przypominamy, że w połowie września Górniak udzieliła wywiadu dla Wirtualnej Polski, w którym wyraziła żal do swojej młodszej koleżanki, za to, że nie otrzymała od niej podziękowań za angaż w programie "The Voice Kids". - "Załatwiłam Cleo pracę w "The Voice Kids", kiedy moja mama była chora. To było moje miejsce, które jej oddałam. Nigdy mi nie podziękowała. Nigdy tego nie doceniła" - powiedziała Górniak. Wypowiedź ta szybko dotarła do Cleo, która nie kryła swojego zdziwienia. - "Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w "The Voice Kids" jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro". - podkreśla Cleo. - "Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia, poświęć się pracy w studio. Masz jeden z najlepszych głosów w Polsce. Nie marnuj go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem".

Edyta Górniak nie daje jednak za wygraną. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie krótki filmik z zabawy z psem. Na nagraniu można usłyszeć wypowiedź mężczyzny, który mówi: " Jaka wdzięczna, nie każda taka jest". Internauci szybko zorientowali się, że jest to aluzja do konfliktu z Cleo. I nie kryli swojego zażenowania sytuacją. "Jakby można było dać kciuka w dół, to z pewnością bym go tutaj dała", "Po prostu żenujące, swoje lata już Pani ma, a mam wrażenie, ze mentalność najwyżej 15latki ", "Ale słabe...", "Ile w tym pychy", "Pani Edyto może warto skupić się na nagrywaniu utworów? Ma Pani wspaniały głos, po co marnować go na bezsensowne mówienie o innych i prowokowanie innych artystów?" - czytamy w komentarzach.

Na nagranie udostępnione przez piosenkarkę zareagował także Donatan, który opublikował wpis na swoim Facebooku. - "Cleo, nie zniżaj się do dyskusji na tym poziomie... to zwykła zazdrość, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ty masz sukcesy, setki koncertów, radiowe hity, prawdziwych fanów i cała branżę po swojej stronie - a po drugiej stronie jest tylko handel dramatem i gorzką żenadą" - skomentował Donatan.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje