Reklama

Gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym 2020

Najbardziej osobisty wpis - Dawid Ogrodnik

Reklama

W niedzielę, 23 lutego, przypadał Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Tego dnia Dawid Ogrodnik umieścił na swoim Instagramie poruszający apel o wspieranie, a także dyskusję na temat osób zmagających się z tą chorobą. Co więcej, aktor sam przyznał się, że na co dzień sam walczy z depresją. "Wspierajmy się i rozmawiajmy to nie wstyd przyznać się że walczy się z depresją i bierze się antydepresanty. Jestem jedną z tych osób! ❤️ Nie jesteśmy sami" - napisał Ogrodnik.

Słowa aktora spotkały z natychmiastową reakcją fanów, którzy nie szczędzili w komentarzach pod zdjęciem słów otuchy, wsparcia oraz własnych przemyśleń na temat choroby.

"Dziękujemy za tę szczerość, która na pewno wielu doda dużo siły", "To ważne, że mòwimy o swojej depresji i wyciągamy ją ze sfery tabu", "Dziękuję za te słowa i Twoją obecność! I patrzmy z uwagą na drugiego człowieka, bo czasem ludzie gasną na naszych oczach, a my tego nie zauważamy. Wspierajmy się zamiast oceniać" - to tylko kilka przykładowych reakcji na apel aktora.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje