Reklama

Gwiazdy w komedii Konrada Niewolskiego

W Warszawie na dobre trwają zdjęcia do najnowszego filmu twórcy "Symetrii" Konrada Niewolskiego "JOB". W filmie, w którym jedną z głównych ról zagra Borys Szyc ("Vinci"), w epizodach zobaczymy także inne gwiazdy polskiego kina, w tym jednego z najsłynniejszych niezrealizowanych krajowych aktorów - Krzysztofa Ibisza.

Popularny prezenter zagra w filmie Niewolskiego... Krzysztofa Ibisza.

Reklama

W filmie wcieli się on w prezentera teleturnieju "Sąsiedzi", w którym "dwie sąsiadujące rodziny ścigają się w konkurencji, kto kogo bardziej nienawidzi". Ibisz niespodziewanie pojawi się w życiu jednego z bohaterów filmu Adiego (którego zagra Tomasz Borkowski), gdy ten - wracając do domu - natknie się pod blokiem na zdjęcia do nowego odcinka teleturnieju.

To jednak nie koniec niespodzianek, jakie szykują nam twórcy. W filmie pojawia się też wujek Adiego, który jest "potentatem w branży złomiarskiej". Gdy nasz bohater prowadzi do niego swojego kumpla Pelego (w tej roli Andrzej Andrzejewski) okazuje się, że wujek jest znanym z filmu Piotra Trzaskalskiego... Edim, tylko że kilka lat później. Nie trzeba chyba dodawać, że w postać tę wcieli się Henryk Gołębiewski.

W obrazie Niewolskiego zobaczymy także znanego z filmów Przemysława Wojcieszka Rafała Maćkowiaka ("Masz na imię Justine") oraz gwiazdę "Młodych wilków"Jarka Jakimowicza, jak też Agnieszkę Włodarczyk ("Sara"), która zagra dziewczynę Adiego. Na ekran powróci także odtwórca głównej roli w "Symetrii" - Arek Detmer, który zagra.... Łukasza z "Symetrii".

"JOB" powstaje w całości za prywatne pieniądze. Producentami obrazu są Mariusz Łukomski i Bogdan Orłowski. Projekt Konrada Niewolskiego nie otrzymał kilka dni temu dofinansowania Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, jednak uzyskał on pozytywne opinie ekspertów i weźmie udział w kolejnej sesji PISF.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Konrad Niewolski | konrad | film | 'Gwiazdy'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje