Reklama

Griffith i Hemmings w filmie o Sinatrze

Melanie Griffith, bohaterka filmu Mike'a Nicholsa "Pracująca dziewczyna" i David Hemmings, odtwórca głównej roli w głośnym obrazie Michelangelo Antonioniego "Powiększenie" wystapią w produkcji opowiadającej o Franku Sinatrze. W filmie "The Night We Called It A Day" aktorzy pojawią się u boku Dennisa Hoppera, który zagra słynnego piosenkarza i aktora.

Melanie Griffith wcieli się w filmie w przyjaciółkę Sinatry, z kolei David Hemmings zagra prawnika piosenkarza.

Reklama

Na planie pojawią się także m.in. Rose Byrne, Portia Di Rossi, David Field i znany amerykański artysta kabaretowy Tim Burlinson.

Autorem pomysłu filmu i podstawy scenariusza jest australijski aktor Joel Edgerton, który również wystąpi w "The Night We Called It A Day". Zagra człowieka, który przerwał australiskie tournee Sinatry.

Akcja opowieści rozgrywać się będzie w 1974 roku podczas wizyty słynnego piosenkarza w Australii. Tournée zakończyło się w połowie swego trwania, kiedy to Sinatra obraził jednego z dziennikarzy. Po tym incydencie artysta nie mógł opuścić Australii i wrócić do USA, zanim oficjalnie nie przeprosi reportera. Potem słynny piosenkarz został poproszony o powrót do USA.

Reżyserem obrazu jest Paul Goldman. Autorami scenariusza - Michael Thomas i Peter Clifton. Prace na planie filmu rozpoczną się 21 października, w Sydney.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Melanie Griffith | W.E. | David | \ Film | David Hemmings

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje