Reklama

Gerard Depardieu opowie o winie

Znany francuski aktor Gerard Derpardieu ("36", "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra") przyjedzie do Polski. Jego wizyta nie będzie jednak związana ze sprawami zawodowymi, tylko z pasją, a jest nią od lat wino. Depardieu jest bowiem właścicielem winnicy, powszechnie znana jest także jego miłość do wina. Aktorowi towarzyszył będzie Bernerd Magrez - właściciel 35 chateau na całym świecie.

Spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 11 maja, w warszawskim Hotelu Le Regina poprowadzą pomysłodawca i szef marki La Passion Du Vin Jan Bernard Porowski oraz prezes Glaubicz Garwolińska Consultants- Anna Garwolińska.

Reklama

Zapowiada się pasjonująca dyskusja, zwłaszcza, że zaproszeni goście rozmawiać będą o rynku wina w Polsce oraz nowym stylu spożywania szlachetnych odmian tego trunku w Polsce.

Początek spotkania o godz. 13.

Gerard Depardieu od kilku lat przebąkuje o zakończeniu kariery aktorskiej. Z każdym kolejnym nakręconym filmem deklaruje, że więcej radości od aktorstwa sprawia mu zajmowanie się swoją winnicą i spożywanie boskiego trunku.

Niedawno w Polsce ukazała się autobiografia aktora "Po prostu żyję".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gerard Depardieu | WiN | do wina | Gérard Depardieu | wino | depardieu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje