Reklama

Reklama

Gabriela Kownacka kręci w Legnicy

W Legnicy powstaje film fabularny według scenariusza i w reżyserii Marka Stacharskiego, w którym obok wcielającego się w główną rolę Bartosza Turzyńskiego, występują Gabriela Kownacka (serial "Rodzina zastępcza") oraz Aleksandra Nieśpielak ("Reich").

Film nosi roboczy tytuł "Przebacz". Opowiada historię młodego chłopaka, który zmienia się pod wpływem pewnych wydarzeń.

"Jego wewnętrzna przemiana to główny temat tego filmu. Ale jest to także film o współczesnym społeczeństwie polskim. To historia z morałem, chociaż bez różowego zakończenia" - powiedziała w poniedziałek, 19 września, w Legnicy II reżyser, Magda Król.

Zdjęcia w Legnicy są właśnie na półmetku i potrwają w sumie 14 dni. W tym czasie sceny kręcone są m.in. w jednej z kamienic w starej dzielnicy miasta, w warsztacie samochodowym, w szpitalu oraz na posterunku policji.

Reklama

"Dotąd zajmowałem się głównie reportażami i dokumentami. Mam na swoim koncie także filmy krótkometrażowe, które nakręciłem w Anglii, ten obraz to mój debiut w roli reżysera filmu fabularnego" - powiedział Marek Stacharski.

Gabriela Kownacka wcielająca się w postać matki głównego bohatera o imieniu Stan, powiedziała, że zdecydowała się przyjąć rolę ze względu na kapitalny, jej zdaniem, scenariusz.

"Moja rola jest w zasadzie pomocnicza, ale samo przedsięwzięcie wydało mi się na tyle interesujące, że postanowiłam wziąć w nim udział" - powiedziała aktorka.

Film jest niezależną produkcją. Według reżysera, obraz będzie miał swoją premierę wiosną przyszłego mroku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje