Reklama

Freddy vs Jason!

Wielbiciele horrorów mają się z czego cieszyć - powstaje bowiem film, w którym zmierzą się dwaj kultowi bohaterowie tego gatunku - Freddy Krueger i Jason Vorhees. Horror "Freddy vs Jason" wyreżyseruje Stephen Norrington ("Blade - wieczny łowca"). Film pojawi się na ekranach kin w 2002 roku.

W rolach głównych zobaczymy oczywiście Roberta Englunda jako Freddy Kruegera oraz Kane Hoddera, który ponownie wcieli się w postać Jasona Vorheesa. Hoddera już trzykrotnie mogliśmy oglądać w demonicznej roli - w filmach "Piątek trzynastego - część VII: The New Blood" (1988), "Piątek trzynastego - część VIII: Jason Takes Manhattan" (1989) i "Jason Goes to Hell: The Final Friday" (1993). Obecnie kończą się prace nad czwartym filmem, w którym aktor wcieli się w Jasona - "Jason X". Właśnie po zakończeniu prac nad tym obrazem rozpoczną się zdjęcia do "Freddy vs Jason". Premiera "Jasona X" zaplanowana jest na 13 kwietnia.

Reklama

Robert Englund, który siedmiokrotnie wcielił się w krwawego bohatera "Koszmaru z ulicy wiązów", zdradził kilka szczegółów dotyczących produkcji, w tym największą rewelację, że film "Freddy vs Jason" będzie miał dwa zakończenia! Jedno, w którym potyczkę wygra Freddy i drugie, w którym zwycięzcą zostanie Jason. Powstaną więc dwie wersje filmu, a producenci zapowiadają, że nie będą informować kin, która wersja trafi do wyświetlania. Tak więc wybierając do kina, do końca nie będziemy wiedzieć, który z bohaterów zwycięży i jak skończy się oglądana przez nas historia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: film

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy