Reklama

Reklama

Ewa Kasprzyk ekspertką od seksu

W obsadzie komedii "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", nowej odsłonie kultowej komedii, obok Ewy Kasprzyk zagrała jej pupilka, Shakira. Postać kreowana przez aktorkę, Barbara Wolańska, została słynną ekspertką od seksu.

Ewa Kasprzyk była spiritus movens trzeciej części "Kogla-mogla"

"Przyjechałyśmy dzisiaj z Gdańska i ona przez 3,5 godziny siedziała w samochodzie, więc musiała trochę polatać. Zazwyczaj Shakira jest bardzo zdyscyplinowana. Nie peszą jej kamery i światła" - tłumaczyła się w rozmowie z PAP Life Ewa Kasprzyk.

Shakira to pies rasy papillon, o drobnej budowie, za to pełen temperamentu. Papillon oznacza "motyl", co nawiązuje do kształtu uszu tego czworonoga - dużych i stojących. Aktorka ma Shakirę od 3,5 roku. Otrzymała ją w prezencie od Jana Klimenta, z którym występowała w "Tańcu z gwiazdami".

Reklama

Co ciekawe, to Kasprzyk była spiritus movens trzeciej części "Kogla-mogla". To ona namówiła Ilonę Łepkowską do napisania kontynuacji tej historii. Przez lata fani zasypywali Kasprzyk pytaniami, o dalszy ciąg "Kogla-mogla". W budowaniu legendy tego filmu pomogło to, że regularnie pokazywany był w telewizji.

"Tak naprawdę, 'Kogel-mogel' stał się kultowy jakieś 10, 20 lat po premierze. Długo nie byłam rozpoznawalna. Dopiero, kiedy zaczęłam grać w 'Złotopolskich', to ludzie zaczęli łączyć, że ta kobieta w fioletach - Ilona, to ta, która zagrała w 'Koglu-moglu'. Później pojawiła się jakaś tęsknota za PRL-em, meblościankami i to przełożyło się na popularność +Kogla-mogla+" - mówi aktorka.

Jak wygląda życie Barbary Wolańskiej, bohaterki kreowanej przez Kasprzyk, po upływie 30 lat? "Barbara spełnia się jako sex coach. Uświadamia kobiety w dziedzinie seksu. Pisze książkę, jak odnaleźć punkt G. Daje wykłady, chodzi na spotkania" - zapowiada Kasprzyk.

I maż, i córka mają już dość jej szaleństw. Okazuje się, że Wolańscy doczekali się jeszcze jednego dziecka. Poza Piotrusiem, którego gra Maciej Zakościelny, w ich rodzinie pojawiła się Agnieszka - w tej roli Aleksandra Hamkało. W docenta Mariana Wolańskiego niezmiennie wciela się Zdzisław Wardejn.

Premiera "Kogla-mogla 3" zaplanowana jest na 25 stycznia 2019 r.


PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje