Reklama

Evangeline Lilly: Naga trauma po "Zagubionych"

Twórcy serialu "Zagubieni" - J.J..Abrams i Damon Lindelof - przeprosili publicznie aktorkę Evangeline Lilly za nieprzyjemny epizod na planie serialu.

Twórcy serialu "Zagubieni" - J.J..Abrams i Damon Lindelof - przeprosili publicznie aktorkę Evangeline Lilly za nieprzyjemny epizod na planie serialu.
Evangeline Lilly w trzecim sezonie "Zagubionych" /Mario Perez / Everett Collection /East News

Evangeline Lilly, którą możemy obecnie oglądać na ekranach kin w filmie "Ant-Man i Osa", rozpoczynała aktorską karierę w popularnym serialu "Zagubieni".

Kilka dni temu gwiazda wyznała podczas rozmowy z podcastem The Lost Boys, że podczas prac nad "Zagubionymi" została dwukrotnie zmuszona do zagrania nagich scen.

Na reakcję twórców serialu nie trzeba było długo czekać. Abrams i Lindelof wyjaśnili w specjalnym oświadczeniu, opublikowanym na internetowej stronie magazynu "People", że od razu po wywiadzie Lilly próbowali skontaktować się z gwiazdą "Zagubionych", by osobiście przeprosić ją za dyskomfort sprzed lat. "Chcielibyśmy szczerze przeprosić. Nikt nie powinien w pracy czuć zagrożenia. Kropka" - oświadczyli.

Reklama

W rozmowie z The Lost Boys 38-letnia Lilly opowiedziała, że po raz pierwszy nieprzyjemny moment przeżyła podczas zdjęć do trzeciego sezonu "Zagubionych". "Byłam cała roztrzęsiona, kiedy skończyliśmy [ujęcie]. Byłam zalana łzami, ale musiałam kontynuować pracę i tuż po tym nakręcić bardzo mocną [emocjonalnie] scenę" - opowiedziała.

Kolejny zgrzyt nastąpił na planie czwartego sezonu show, kiedy jej bohaterka miała się rozebrać. "Powiedziałam wtedy: Nigdy więcej. Możecie sobie wymyślać [kolejne nagie] sceny - ja tego nie zagram. Nigdy więcej nie zdejmę ubrania na planie tego serialu. Tak się stało"- dodała aktorka. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Evangeline Lilly

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy