Reklama

Reklama

ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

Przed nami kolejne ENEMEFy, czyli Nocne Maratony Filmowe. Najbliższe pokazy już w piątek, 14 października. Na użytkowników INTERIA.PL z Krakowa, Warszawy, Katowic i Wrocławia czekają dwuosobowe zaproszenia na seanse.

Najbliższe ENEMEFy odbędą się pod hasłem "Noc Niepokornych".

Cztery prezentowane w trakcie maratonu filmy to każdorazowo przykłady kina z wyższej półki. Naprawdę dobrego i magicznego kina, które przykuje Cię do fotela, oczaruje i zadziwi. To niecodzienne filmy, które możesz oglądać kilkanaście razy i nie tylko Cię nie znudzą, ale nawet wciągną jeszcze bardziej...

Nazwa tego zestawu pochodzi oczywiście od postawy bohaterów prezentowanych filmów - są niepokorni i buntowniczy. Prowadzi to tak samo do sytuacji dramatycznych, jak i komicznych - ale o tym możesz przekonać się, oglądając wybrane przez nas cztery filmy...

Reklama

W programie: "Factotum" (pokaz przedpremierowy), "Głową w mur", "Edukatorzy""Zło".

ENEMEFy odbędą się w Krakowie (kino Kijów), Warszawie (Silver Screen Puławska), Katowicach (kino Helios) i Wrocławiu (kino Helios). Początek w piątek, 14 października o godzinie 23.15.

Kolejność emisji filmów ustala publiczność głosując na stronie internetowej www.enemef.pl!

W każdym mieście na użytkowników INTERIA.PL czekają dwa podwójne zaproszenia na pokazy.

Aby stać się ich posiadaczami wystarczy przesłać na adres: konkursy@firma.interia.pl, maila z imieniem i nazwiskiem oraz odpowiedzią na pytanie: "Na podstawie czyjej książki powstał scenariusz filmu Factotum? Podaj nazwisko autora".

Proszę podać swoje imię i nazwisko i zaznaczyć, w którym ENEMEFie chce się wziąć udział!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kino | filmy | film | zaproszenia | wygraj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje