Reklama

Emma Watson kolejną ofiarą hakera?

Po sobotnim wystąpieniu przed Zgromadzeniem Generalnym ONZ aktorka Emma Watson została ostrzeżona, że może być kolejną ofiarą hakera umieszczającego w sieci nagie zdjęcia celebrytek.

Emma Watson wygłosiła w sobotę, 20 września, płomienne przemówienie przed Zgromadzeniem Generalnym ONZ. Słowa brytyjskiej aktorki, zagrzewające mężczyzn do włączenia się w walkę o równouprawnienie płci, zebrały poklask wśród słuchaczy. Są również szeroko komentowane przez media.

Reklama

Swoim przemówieniem Watson zainaugurowała kampanię "He For She". - Chcemy znieść nierówność płciową, a by to zrobić, potrzebujemy waszego zaangażowania. Nie mówi się o mężczyznach, uwięzionych przez stereotypy, związane z płcią. Wiem jednak, że oni istnieją, a kiedy zostaną uwolnieni, naturalną konsekwencją będzie zmiana sytuacji kobiet. Jeśli mężczyźni nie będą musieli być agresywni, by być akceptowani, kobiety nie będą zmuszane do bycia uległymi - powiedziała aktorka.

Po wystąpieniu Watson na serwerze 4chan.com - tym samym ,który opublikował nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, pojawiła się podstrona zatytułowana "Emma Watson You Are Next". Według nieoficjalnych informacji nagie zdjęcia gwiazdy "Harry'ego Pottera" maja pojawić się "w ciągu pięciu dni".

Po wycieku zdjęć Jennifer Lawrence Watson wzięła w obronę koleżankę po fachu pisząc na Twitterze. "O wiele gorsze od przyglądania się temu,w jaki sposób niszczy się prywatność kobiet w mediach społecznościowych, jest czytanie pozbawionych współczucia komentarzy" - napisała Watson.

Przypomnijmy, że seria nagich zdjęć gwiazd, m.in. Jennifer Lawrence i Kate Upton, pojawiła się na początku września na witrynie 4Chan.org. Wiadomo już, że zostały one skradzione z kont, które kobiety posiadały na platformie iCloud. Jest to usługa, dzięki której można przechowywać w Internecie różnego rodzaju pliki.

FBI potwierdziło, że zajęło się już badaniem tego przestępstwa. W oficjalnym oświadczeniu oznajmiono: "FBI jest świadome zarzutów odnośnie włamań do komputerów oraz nielegalnego publikowania zdjęć i obecnie pracuje nad tą sprawą".

źródło: CNN Newsource/x-news

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Dowiedz się więcej na temat: Emma Watson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje