Reklama

Emma Watson i scena pocałunku

22-letnia Emma Watson, którą już wkrótce będzie można zobaczyć w obrazie "The Perks of Being a Wallflower", wyznała niedawno, że pocałunek z tego filmu to najpiękniej napisana scena, jaką kiedykolwiek miała okazję przeczytać.

W najnowszym filmie "The Perks of Being a Wallflower", który oparty jest na bestsellerowej powieści Stephena Chbosky'ego, Emma Watson w jednej ze scen całuje się z aktorem Loganem Lermanem. Aktorka przyznała, że była bardzo poruszona po przeczytaniu scenariusza i chciała jak najszczerzej pokazać to na ekranie.

Reklama

"Kiedy przeczytałam pierwszą scenę naszego pocałunku, wydała mi się taka epicka. To najpiękniejsza scena, jaką kiedykolwiek przeczytałam. Jest tak emocjonalna, a my jesteśmy w niej tak bezbronni! Ale najważniejsze było to, że mogłam to robić z Loganem" - dodaje.

"On sprawia, że czuję się bezpiecznie, więc wszystko musiało pójść dobrze i tak było" - mówi o swoim partnerze z planu.

Film opowiada historię 15-letniego Charliego (Logan Lerman), naiwnego outsidera, który przeżywa swoją pierwszą miłość (jego ukochaną gra właśnie Emma Watson), samobójstwo swego najlepszego przyjaciela oraz własną chorobę psychiczną. Na ratunek przychodzi mu Patrick (Ezra Miller).

"The Perks of Being a Wallflower" to pierwszy film, w którym aktorka zagrała od czasu filmu "Mój tydzień z Marylin" (2001) oraz dobra okazja, żeby nieco odciąć się do roli Hermiony z "Harry'ego Pottera". Aktorka pracuje obecnie także na planie filmu "Noah" w reżyserii Darrena Aronofsky'ego, w którym zobaczymy ją obok Russella Crowe'a i Jennifer Connelly.

Obraz "The Perks of Being a Wallflower" pokazywany był podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto.

Zobacz zwiastun filmu "The Perks of Being a Wallflower":


Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: perks | pocałunki | scena | aktorka | scenariusz | pocałunek | Emma Watson | Watson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje