Reklama

Reklama

Drew Barrymore od dwóch lat żyje w trzeźwości

Drew Barrymore opowiedziała o swojej drodze ku trzeźwości. Aktorka, która w przeszłości zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, pochwaliła się fanom, że od ponad dwóch lat jest abstynentką. Duży wpływ na podjęcie decyzji o całkowitym odstawieniu wysokoprocentowych trunków miał rozwód z Willem Kopelmanem, który był dla gwiazdy bolesnym doświadczeniem. "Nie radziłam sobie zbyt dobrze. Czułam, że potrzebuję pomocy" - zdradziła laureatka Złotego Globu.

Drew Barrymore

Drew Barrymore nie miała łatwego dzieciństwa. Aktorka bez skrępowania opowiada dziś o trudnym okresie dorastania naznaczonym walką z nałogiem i pobytami w ośrodkach odwykowych. Chrześnica Stevena Spielberga, której międzynarodową rozpoznawalność przyniosła rola w kultowym filmie "E.T", zaczęła sięgać po alkohol mając zaledwie 11 lat, a wkrótce potem uzależniła się także od kokainy. Dwa lata później trafiła do szpitala psychiatrycznego, w którym spędziła 18 miesięcy. Po wyjściu z ośrodka próbowała popełnić samobójstwo.

Reklama

"Tak duża sława w tak młodym wieku to prosty przepis na katastrofę" - mówiła po latach w jednym z wywiadów. Z czasem aktorce udało się wyrwać ze szponów nałogu. W 2012 roku wzięła ślub z handlarzem dziełami sztuki Willem Kopelmanem, z którym ma dwie córki: 9-letnią Olive i 7-letnią Frankie. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Para wzięła rozwód w sierpniu 2016 roku.

Drew Barrymore o rozwodzie i alkoholizmie

Goszcząc w porannym programie telewizyjnym "CBS This Morning" laureatka Złotego Globu ujawniła, że rozstanie było dla niej wyjątkowo bolesnym doświadczeniem. Nie mogąc poradzić sobie z trudnymi emocjami, postanowiła, że poszuka wsparcia u specjalistów.

Jedną z owych zmian była decyzja o abstynencji. Jak ujawniła gwiazda, od ponad dwóch lat pozostaje trzeźwa.

I dodała, że celowo unikała publikowania w mediach społecznościowych zwierzeń na temat odstawienia alkoholu. Zdaniem aktorki social media nie są właściwym miejscem do dzielenia się tak intymnymi szczegółami z życia. 

Zobacz również:

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka parą? "Kocham cię"

Ostatni z wielkich. Wciąż nie chce się wierzyć, ilu lat dożył

Objawienie roku? 20-letnia piękność ma polskie korzenie!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Drew Barrymore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama