Reklama

Reklama

Dorociński odważny erotycznie

W Warszawie trwają właśnie zdjęcia do erotycznego dramatu z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką Sonją Richter, znaną z głównej roli w filmie "Otwarte serca". Film w reżyserii Per Fly nosi tytuł "Kobieta, która pragnęła mężczyzny".

Za przedsięwzięcie odpowiada legendarny duński producent Ib Tardini, twórca m.in. "Włoskiego dla początkujących". Ze strony polskiej producentem jest Zentropa Polska. Ekipa ukończyła już zdjęcia w Paryżu, do 1 lipca realizowane będą sceny rozgrywające się w Warszawie. Następnie twórcy przeniosą się do Kopenhagi.

"Kobieta, która pragnęła mężczyzny" opowiada o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień. Bohaterką jest młoda Dunka - uznana artystka, fotograf mody; ciągle na walizkach między kolejnymi sesjami na całym świecie. Przypadkowo spotkany w Paryżu mężczyzna (Marcin Dorociński) budzi w niej niezwykle silną namiętność. Intensywność tego romansu sprawia, że sens całego jej dotychczasowego życia staje pod znakiem zapytania.

Reklama

Niezwykle śmiałe sceny erotyczne przywołują na myśl "Intymność" Patrice'a Chereau i "Ostatnie tango w Paryżu" Bertolucciego. Jednak w "Kobiecie, która pragnęła mężczyzny" to Warszawa jest miejscem seksualnej obsesji bohaterów.

"Będzie to niezwykle prowokująca podróż do świata erotyki, w którym namiętność staje się opętaniem. Nasza historia opowiada o wszechobecnym konflikcie, który przeżywa każdy z nas - między namiętnością a życiem codziennym, bezpieczeństwem w związku i rutyną dnia powszedniego. Bohaterka pod wpływem spotkania z nieznajomym mężczyzną wyzwala się ze swoich ograniczeń i wkracza w przestrzeń bardzo silnej namiętności i pożądania" - zapowiadają twórcy.

"Kobieta, która pragnęła mężczyzny" trafi do kin na całym świecie w pierwszej połowie przyszłego roku. Polskim dystrybutorem jest Gutek Film.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Dorowiński | \ Film | Per Fly | film | Warszawa | Dorociński | erotyczne

Reklama

Reklama

Reklama