Reklama

Dolph Lundgren: Seks grupowy z Grace Jones

Gwiazdor kina akcji Dolph Lundgren przyznał, że w czasie związku z piosenkarką Grace Jones regularnie uprawiał seks grupowy.

60-letni dziś odtwórca roli Ivana Drago w czwartej części filmu "Rocky" w latach 80. ubiegłego wieku związany był z piosenkarką Grace Jones.

Reklama

Nieznany wówczas nikomu potężny Szwed został zatrudniony jako ochroniarz czarnoskórej gwiazdy. Niedługo potem wystąpił u boku swej kochanki w Bondzie "Zabójczy widok".

W rozmowie z tabloidem "The Sun" Lundgren ujawnił, że życie erotyczne pary odbiegało od obowiązujących standardów. Gwiazdor przyznał, że wielokrotnie wspólnie z Jones uprawiał seks grupowy, dodał jednak, że nocne zabawy nie sprzyjały jego aktorskiej karierze.

"Zdarzało się. Z Grace albo bez niej. Czasem przyprowadzała do domu dziewczynę, następnego dnia rano musiałem jednak wstawać do pracy. Najwięcej było cztery albo pięć dziewczyn, tak myślę" - ujawnił Lundgren.

Aktor twierdzi, że perspektywa seksu z wieloma kobietami wydawać się może podniecająca pod warunkiem, że nie musisz zrywać się rano do pracy.

"To być może wygląda dobrze w teorii, ale kiedy musisz rano wstać i walczyć z Sylvestrem Stallone, nie jest to już taka fajna rzecz" - ocenił aktor.

Przypomnijmy, że Lundgren ponownie wcieli się w postać Ivana Drago w kontynuacji filmu "Creed: Narodziny legendy".

W "Rockym 4" Drago zabija na ringu Apollo Creeda. W filmie "Creed 2" syn tego ostatniego, Adonis Creed, płonie pragnieniem zemsty i wyzywa do walki Drago. Trenerem Adonisa jest Rocky Balboa.

"Creed II" trafi na ekrany kin 23 listopada.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dolph Lundgren | Grace Jones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje