Reklama

Diane Kruger: Muza Lagerfelda

"Jest dla mnie jak przyrodni ojciec" - powiedziała o Karlu Lagerfeldzie Diane Kruger. W ubiegłych latach aktorka była twarzą kampanii torebek domu mody Chanel i przy wielu uroczystych okazjach występowała w kreacjach specjalnie wybranych dla niej przez projektanta.

"Jesteśmy sobie bardzo bliscy, świetnie się dogadujemy. Jest bardzo ciekawą świata osobą, zwłaszcza interesują go inni ludzie. Znam go, od kiedy skończyłam 16 lat, czyli kiedy zajęłam się modelingiem i zawsze był dla mnie bardzo życzliwy. Ludzie mówią, że jestem jego muzą, ale sama bym się tak nie nazwała. Nie tak myślę o naszej relacji. Trudno ja opisać, Karl naprawdę jest jedyny w swoim rodzaju" - powiedziała o projektancie Kruger.

Reklama

Ostatnio aktorka towarzyszyła Lagerfeldowi wraz z Vanessą Paradis i Georgią May Jagger w Saint-Tropez podczas premiery jego filmu "Remeber Now".

"Czy jest coś, czego nie można kochać w Chanel? Ta marka jest ponadczasowa i szykowna. Nie znam wielu ludzi, którzy jej nie lubią. Ja ją kocham" - przyznała Kruger

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Diane Kruger | Diana | chanel | aktorka | Muza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje