Reklama

Dereszowska o "Lejdis"

"Lejdis" - najnowsza komedia duetu Konecki - Saramonowicz wejdzie do kin już 1 lutego. Co o damskiej odpowiedzi na "Testosteron" sądzi odtwórczyni jednej z głównych ról - Anna Dereszowska?

"Obydwa filmy duetu Konecki & Saramonowicz opowiadają o różnicach między mężczyznami a kobietami w patrzeniu na życie. Testosteron jednak mówił o rywalizacji między facetami. Lejdis ukazuje kobiety, jako te przedstawicielki gatunku ludzkiego, umieją się przyjaźnić. One się nie ścigają ze sobą, jak faceci, nie porównują się nieustannie. Darzą się sympatią i wzajemnym zaufaniem, a to pomaga im w zmaganiu się z damsko-męskimi problemami" - mówi aktorka.

Reklama

"Testosteron tryskał humorem. Lejdis tryska humorem i uderza trafną refleksją nad życiem. Naprawdę, szczerze płakałam na pierwszej projekcji, która zorganizowali dla mnie producenci. Lejdis bawi i wzrusza zarazem" - dodaje Dereszowska.

To już czwarta komedia teamu Konecki, Madejski i Saramonowicz. Pierwsza - "Pół serio", o perypetiach debiutantów usiłujących nakręcić film, dostała najwięcej nagród na festiwalu w Gdyni w 2000 roku. "Ciało" - o karkołomnych próbach pozbycia się kłopotliwych zwłok - zdobyło Złotą Kaczkę za najlepszy film 2003 roku. "Testosteron" był sukcesem 2007 roku - miał niemal 1,4 mln widzów, a teksty z filmu na stałe weszły do języka potocznego.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: komedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje