Reklama

Reklama

Darren Aronofsky znowu na planie

Darren Aronofsky, twórca głośnych filmów "Pi" i "Requiem dla snu", nareszcie rozpoczął przygotowania do kolejnej produkcji. W obrazie s-f "The Fountain" główne role grają Brad Pitt ("Zawód : Szpieg"), Cate Blanchett ("Niebo") i Ellen Burstyn ("Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya Ya"). Zdjęcia rozpoczną się w październiku, w Australii.

O problemach z rozpoczęciem produkcji filmu "The Fountain" informowaliśmy już na początku czerwca. Reżyser i aktorzy czekali wówczas na "zielone światło" od producenta filmu, studia Warner Bros. Ponieważ budżet filmu okazał się zbyt wysoki (70 mln dolarów), nie było pewne, czy prace w ogóle ruszą w tym roku.

Jednak jak podał w środę, 24 lipca, magazyn Variety, strony doszły do porozumienia i ostatecznie realizacja filmu rozpocznie się w październku. Zdjęcia zlokalizowane będą w Queensland i Sydney, w Australi.

Reklama

Obraz "Fountain", w zamyśle twórcy, ma być postmatriksowską, metafizyczną opowieścią fantastyczno-naukową, opowiadającą o mężczyźnie, który potrafi przenosić się w czasie.

Autorami scenariusza są Darren Aronofsky i Ari Handel.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Darren Aronofsky

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama