Reklama

Cruise i Kidman na scenie

Nicole Kidman ("Peacemaker", "Oczy szeroko zamknięte") najprawdopodobniej wróci na deski teatralne londyńskiego West Endu. Dwa lata temu zagrała u boku Iaina Glena ("Ferdydurke") w sztuce "The Blue Room" Sama Mendesa ("American Beauty"). Jej występ spotkał się z pochlebnymi recenzjami i ogromnym zainteresowaniem prasy brukowej, gdyż w jednej ze scen aktorka występowała nago. W nowym przedstawieniu ma zagrać wraz z mężem - Tomem Cruisem ("Wywiad z wampirem", "MI-2").

Aktor Dougray Scott, który obecnie występuje w kolejnej sztuce Mendesa "The Green Fields Beyond", pytany o teatralne plany sławnej aktorskiej pary odpowiedział: "Słyszałem, że mówi się coś na ten temat. Wydaje mi się, że byłby to fantastyczny pomysł - oboje są doskonałymi aktorami. Problem może mieć tylko ochrona teatru - nie wiem jak poradzą sobie z tłumami, które będą chciały zobaczyć parę razem na scenie".

Reklama

Na razie nie podano żadnych szczegółów dotyczących spektaklu, ale pomysł wzbudził duże zainteresowanie wśród krytyków, a przede wszystkim potencjalnych widzów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dougray Scott | Iain Glen | Nicole Kidman | Sam Mendes | Tom Cruise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje