Reklama

Reklama

Cobie Smulders: Wygrała walkę z rakiem, pozuje topless

Cobie Smulders przyznała, że fotograficzna sesja topless dla magazynu "Women's Health" w 2015 roku miała ogromy wpływ na ponowną akceptację własnego ciała po zwycięskiej walce z rakiem.

Cobie Smulders

Smulders, którą kinowa widownia kojarzy dzięki roli w filmie "Avengers", rozebrała się rok temu na potrzeby sesji dla magazynu "Women's Health". W towarzyszącym fotografiom wywiadzie aktorka opowiedziała po raz pierwszy o walce z rakiem jajnika.

Smulders ujawniła wtedy, że o nowotworowej diagnozie dowiedziała się w 2007 roku, kiedy miała 25 lat. W trakcie prac na planie komediowego serialu "Jak poznałem waszą matkę" aktorce udało się pokonać chorobę.

W eseju autorstwa Smulders, który opublikowany został w prowadzonym przez Lene Dumham serwisie Leny Letter, aktorka opowiedziała o tym, w jaki sposób ubiegłoroczna sesja pomogła jej w akceptacji swojej figury.

Reklama

"To był dziwny dzień" - Smulders przypomniała moment sesji zdjęciowej dla "Women's Health".

"Stałam przed obiektywem w samej bieliźnie, trzymając się za biust, próbując wyglądać nie seksownie, tylko pewnie; nie flirciarsko, tylko pozytywnie" - napisała aktorka.

Smulders przyznała, że doświadczenie to wpłynęło na bardziej świadome postrzeganie własnego ciała. "Nagle to dziwaczne zaproszenie [do sesji zdjęciowej] stało się dla mnie szansą na podzielenie się własnymi przeżyciami z momentu diagnozy, przechodzenia kuracji, wreszcie - nauki radzenia sobie z rakiem" - dodała aktorka.

34-letnia Smulders dodała, że stanęła wtedy przed perspektywą niemożliwości posiadania dzieci.

Zdrowa dieta oraz praca nad własnym ciałem wpłynęły - według niej - na powodzenie walki z rakiem. W 2009 roku aktorka urodziła córeczkę Saelyn, rok temu na świat przyszła zaś kolejna córka Smulders.

"Jestem już teraz po drugiej stronie. Czuję [jednak], że moja powinnością jest uświadamianie [kobiet w tym temacie], nawet jeśli miałoby sie to wiązać z pozowniem topless" - zakończyła aktorka, którą możemy obecnie oglądać na ekranach u boku Toma Cruise'a w filmie 'Jack Reacher: Nigdy nie wracaj".

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Cobie Smulders

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje