Reklama

Co w prezencie pod choinkę?

Boxy filmowe:

"Krzysztof Krauze: Box" (dystrybutor: Best Film)

Box 2 x DVD: "Dług" i "Plac Zbawiciela". Dwie wstrząsające, oparte na faktach historie w reżyserii mistrza emocji i mocnego kina - Krzysztofa Krauze. "Plac Zbawiciela": Opowieść o dramatycznych losach małżeństwa, które wskutek finansowych problemów znalazło się w sytuacji bez wyjścia. "Dług": Dramat dwóch przyjaciół, którzy chcąc rozpocząć biznes padają ofiarą bezwzględnego biznesmana, zamieniającego ich życie w koszmar. Wersja ze zremasterowanym formatem obrazu i dźwięku.

Reklama

"Kolekcja: Clint Eastwood" (dystrybutor: Galapagos)

Box 4 x DVD. Cztery dzieła wielkiego mistrza kina - Clinta Eastwooda. Pakiet zawiera filmy: "Sztandar chwały", "Listy z Iwo Jimy", "Wzgórze rozdartych serc", "Snajper". Poruszające wojenne historie, które zrealizowane są zarówno z wielkim rozmachem, jak i ogromnym wyczuciem reżyserskim.

"Kolekcja: 007 - James Bond" (dystrybutor: Imperial CinePix)

Box 23 x DVD. Wszystkie filmy od "Dr. No" do "Spectre" w jednym zestawie. Box wydany z myślą o wszystkich fanach przygód agenta 007. Pakiet wydany został przy okazji 50 rocznicy premiery filmu "Dr. No". Pięknie wydany pakiet to prawdziwy hołd złożony najwybitniejszemu agentowi w historii brytyjskiego wywiadu.  

"Najnowsze przygody Mikołajka" (dystrybutor: Best Film)

Box 4 x DVD. Kompletna seria "Najnowszych przygód Mikołajka". Każdy znajdzie tu historie doskonale znane z książek o Mikołajku. Filmy zrealizowano na podstawie bestsellerowych opowiadań pomysłu René Goscinny’ego i Jean-Jacques Sempé. W zestawie są także zupełnie nowe historie - równie zabawne i zwariowane. Pokaż dziecku, że można świetnie się bawić nie spędzając czasu przed komputerem czy telewizorem. Mikołajek i jego kumple mają przecież 101 pomysłów na każdy dzień!

Dowiedz się więcej na temat: Święta Bożego Narodzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje