Reklama

Reklama

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa

Agnieszka Włodarczyk początkiem roku poinformowała swoich fanów, że spodziewa się dziecka. Od tamtej pory ciężarna aktorka dzieli się w sieci coraz to nowszymi kadrami z brzuszkiem. Teraz za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, gwiazda przyznała, że ona i jej partner zarazili się koronawirusem.

Agnieszka Włodarczyk końcem stycznia poinformowała swoich fanów, że spodziewa się pierwszego dziecka. Aktorka znana z kultowych produkcji jak "Sara", "E=mc2" czy "13 posterunek" opublikowała wówczas na Instagramie wyjątkowy kadr z ukochanym i... sporych rozmiarów brzuszkiem. Od tamtej pory gwiazda relacjonuje wielbicielom swoją ciążę, publikując w sieci coraz to nowsze posty.

Niedawno 40-latka przyznała, że gdy była za granicą, mimo pierwszych tygodni ciąży czuła się świetnie. Niestety po powrocie do Polski przyszła mama zaczęła wyraźnie odczuwać "uroki" tego wyjątkowego stanu.

Reklama

Coraz gorsze samopoczucie Włodarczyk sprawiło, że aktorka zdecydowała się wykonać test na koronawirusa. Jak się okazuje, przeczucia aktorki były słuszne. Wynik testu okazał się pozytywny, o czym gwiazda poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. 40-latka w swoim wpisie zdradziła, że koronawirusem ona i jej partner zarazili się już po powrocie do Polski.

"Latali na drugi koniec świata, a zarazili się w Polsce. Uważajcie na siebie #covid #kwarantanna #izolacja" - napisała aktorka.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama