Reklama

Reklama

Cameron Diaz: Najpierw seks z szybą kabrioletu, teraz sekstaśma

1 sierpnia na ekrany polskich kin trafi komedia "Sekstaśma" z Cameron Diaz i Jasonem Segelem.

Małżonkowie robią sobie noc wolną od dzieci i postanawiają urozmaicić swoje pożycie kręcąc sekswideo. Niestety, kiedy budzą się rano, okazuje się, że film przez przypadek został wysłany do ich znajomych. Muszą za wszelką cenę ratować sytuację.

Reżyserem filmu jest Jake Kasdan, który spotkał się już wcześniej z Diaz i Segelem na planie komedii "Zła kobieta" (2011). Tam seksowna aktorka grała niegrzeczną nauczycielkę, która po porzuceniu przez chłopaka zaczyna ubiegać się o względy kolegi z pracy.

"Dla Diaz rola [w 'Złej kobiecie'] to zupełna nowość. Dotąd specjalizowała się co najwyżej w tańczeniu z człowiekiem o zielonej twarzy ('Maska'), rozsmarowywaniu spermy na włosach ('Sposób na blondynkę') czy uwodzeniu angielskich przystojniaków ('Holiday'). Za każdym razem wcielając się bez pudła w tzw. "pierwszą naiwną". Tu jest niemiła, prostacka i gburowata, ale jednocześnie całkiem bystra, a przede wszystkim sprytna, gotowa kraść, manipulować i oszukiwać, byle tylko osiągnąć swój cel, zdobyć pieniądze na... operację powiększenia biustu" - pisał recenzent INTERIA.PL.

Reklama

Od tego czasu Diaz konsekwentnie pracuje jednak na wizerunek "niegrzecznej dziewczyny" Hollywood. Najpierw pojawiła się w "Adwokacie" (2013) Ridleya Scotta, gdzie zagrała tancerkę erotyczną, która potrafi uprawiać nawet seks z szybą kabrioletu - bez majtek i po brazylijskiej depilacji. Teraz ponownie zobaczymy ją bez ubrania w "Sekstaśmie". Producenci "Gry o tron" powinni z miejsca zaproponować jej angaż do kolejnego sezonu show. Tam dopiero miałaby używanie!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sekstaśma | Cameron Diaz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy